Wpis z mikrobloga

@sopride: Tańsze wywaliło mocno. Ceny fluktuują, przy prawie nowych niektórzy odpłynęli i auta demo, 2-letnie oferują za tyle co nowe bazowe. Ze starszych np. hybrydowy IS300h min. 80k za dziesięciolatka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy standard - kupujący wiecznie pokrzywdzeni, sprzedający wiecznie pokrzywdzeni. Wam się nigdy nie dochodzi. Ciekawe czy ludziom z Twoim podejściem udaje się w ogóle kiedykolwiek kupić jakiś samochód. Dziwne że jeszcze nie powstał żaden mem o was i że wciąż nie ma jakiegoś tagu który by was podsumowywał...
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: ceny sa od poczatku "pandemii" mocno #!$%@?. Kupując w 2022 nowe S6 sprzedalem je jeszcze drozej w 2023 jako roczne i z 40kkm więcej. Powiem ci tak, taniej nie bedzie, to napewno. A jak jakies auto ma dobra opinie to zawsze bedzie w cenie i bedzie ja mocno trzymalo.
  • Odpowiedz
@bruhh:

zobaczymy w 2024, na nowe w niektórych miejscach już wraca podaż i obniżki, może trochę się uspokoi.

@losowyNickk

Skłaniam się właśnie do ct200h/is300h z budżetem ok. 80k. Jak ci się jeździło, jaki przebieg, na co patrzeć, jak z rudą w ISie?
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: Miałem 120k przebiegu jak sprzedawałem, rudy żadnej nie zauważyłem, ale auto było garażowane. Warto podpytać czy robione były testy hybrydy bo to można co roku dopóki auto nie bedzię miało 10lat lub 150k przebiegu. Gdyby nie to, że strasznie ten samochód jest mały, a mam dwójkę dzieci to bym go zostawił. Jedynie pewnie bym wymienił ten ekran/system multimedialny żeby wspierał andorid auto.
  • Odpowiedz
@losowyNickk: To będzie auto dla mnie do miasta z ew. jazdą z ludźmi w góry czy sharingem do rodzinnego miasta. E46 mi w miarę starcza to IS też powinien, chociaż z tego co widzę IS ma słabe kształty bagażnika i wąski otwór za siedzeniami.
  • Odpowiedz
@aczutuse ceramike zrobilem prawie od razu po kupnie ale mam go juz 7 lat prawie wiec z niej juz niewiele zostalo teraz regularnie wosk na zime syntetyk na lato natural. Zabezpieczen antykorozyjnych nie ale mam auto garazowane i nie zamierzam go jakos dlugo trzymac. Plyny regularnie co przeglad, olej do skrzyni co 60tys
  • Odpowiedz