Wpis z mikrobloga

A mi szkoda tego Waldka. Ma chłop swój świat. Totalnie odjechany. Pewnie wierzy w illuminati itd. Ale ta Ewka rozjechała go walcem. Dała mu wycisk robiąc z niego i jego rodziny sadystów co ją wielką gwiazdę rocznik 1993 wyglądającą na rocznik 1978 nie docenili. Jego wina to tylko fakt, że wybierał czym innym niż mózgiem. Przykład sprzed lat Robert i Agnieszka. Miał Białorusinkę Kryśkę co okazała się mega oszustką, ale mniejsza o to, ale pomyślał, pogłówkował i dobrze wybrał. Tu Waldek naprawdę miał szanse na powodzenie, źle wybierał, ale na to co mu gwiazdka zrobiła, nie zasłużył. #rolnikszukazony#
  • 12
@Sylwiusz89 Kryśka była oszustką? Rozwiniesz? Mega mnie teraz zaciekawiłeś. Obserwuję ją teraz na insta, ale jak była edycja z Robertem i Kryśką, to chyba byłam zbyt młoda, żeby wyłapać dramy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Sylwiusz89 ale on też kręcił od samego początku. Z jakimiś się przez telefon umawiał jeszcze przed nagrywkami do programu, niewiadomo co tam do końca było. Ja nie wyczuwam szczerości ani od Waldka, ani od Ewy. Gdyby nie rzucał się jak pies na baby na tą Ewę i właśnie pogłówkował dłużej jak Robert, to by może i lepiej wybrał, Dorota na pewno byłaby w 7 niebie. U Ewy żadnej fascynacji ani radości nie
@kasx89: Ogólnie był wywiad i wyszło z niego, że ona 100 % les była. Chyba dla stałego pobytu chciała z nim być, bo z 10 lat temu był okres co wschód z Brześcia/z Kijowa mieszkający w Polsce miał problem z legalizacją na studia/legalizacją pracy, a tak szybko dostałaby pobyt na stałe. Później się to zmieniło, niektóre uczelnie to dla dotacji wręcz ściągały z Białorusi studentów do Polski co nie gadali po
@Sylwiusz89 o kurde, a to wyszło w programie czy po? To nieźle, no ona teraz jest z kobietą i mają razem dziecko (Kryśka poddała się in vitro), ale myślałam od zawsze, że jest bi.
@kasx89: Wywiad był po programie. To do takiej gazetki papierowej co kiedyś po 2 złote można ją było kupić w kiosku, jakieś ,,sekrety", coś tam. Taki najgorszy rodzaj gazety papierowej. Gorszy papier miał tylko stary ,,Detektyw", jak nowy to nie wiem, bo dawno go nie kupowałem, jedynie wydania specjalne miały lepszy papier wydania. Bi jest Natalia od Pawła z 1 edycji i tam nie ma większej kontrowersji.
@kasx89: Gdzieś latały screeny z tego wywiadu, a czy tak było, czy nie, kto wie. To o czym piszesz to słyszałem, bo tak było też z portalem z psem, co pisał o Królikowskim młodym rzeczy co nie były prawdą, wrzucając gdzieś informatora co chyba była nim jego ex od ojca rewolwerowca. Więc wyssane z palca, bo mimo dużej ilości ex, Sawczuk/Wieniawa/Breszka wszystkie gadały o nim dobrze, tylko wiadomo której on nie