Wpis z mikrobloga

Cały biznes związany z #cbd , zatrudnianiu Youtuberów i znanych ludzi do reklamy, finansowanie pseudobadań i sprzedawaniu taniego surowca o wartości chwasta po astronomicznych cenach to wzorowy przykład marketingu i trzepaniu kasy na naiwniakach, desperatach, bananach którzy nie mają na co wydawać pieniędzy lub po prostu ludzi z kultury #420, sam kiedyś kupowałem to gówno i byłem przekonany o jego efektach.

#marihuana #narkotykizawszespoko #thc #420 #wykopjointclub #biznes #marketing
  • 5
@Serpentens: Jak masz na myśli olejki od prezenterów telewizyjnych, byłych polityków lub raperów, albo swetry za duże pieniądze, to w pełni się zgadzam.
Natomiast niektórzy się starają, żeby ich asortyment zawsze działał w legalnych ramach i i był w odpowiednim stosunku cena-jakość. Także proszę nie wrzucać wszystkich do jednego wora :D Ani wora do jeziora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)
@Serpentens: No ja Cię nawet rozumiem, bo się u mnie przewija sporo tego w ramach działalności i faktycznie sporo produktów to buble. Zwłaszcza zagraniczny susz i rozcieńczane vapy.
Co do efektów, to te obserwujemy nie po samym cbd ( Może być rozluźniający w bardzo wysokich dawkach kilkaset mg jak w epiddolex na padaczkę ) , tylko po mixie kannabinoidów i terpenów. Patrz na przykład badania destylatu który mamy w ofercie.
@Serpentens: To zależy. Przede wszystkim od tego co masz w produkcie. Terpeny robią znaczną różnicę ale to bardziej skomplikowany temat. Po pobycie w lesie iglastym lepiej się oddycha i człowiek jest bardziej wyluzowany właśnie przez terpeny. Tak samo susze, synergia składników. Na przykład CBG działa na mnie zauważalniej niż CBD ale nie mogę powiedzieć, że to drugie nie działa.
@Serpentens: Bo tu nie chodzi o to, żeby się naćpać, #!$%@?ć itp. Polecam nie czytać informacji z neta. Tylko kupić książki jak "Bogdan Jot - Kannabidiol Leczy"
Śmiać mi sie chce z dzieci, co kupują na allegro najtańszy susz za 2zł za 1g po to aby "zjarać sie marihuanen"
Tu w ogóle nie o to chodzi, CBD nie służy do ćpania