Wpis z mikrobloga

Zostałam sama w domu w #dzienkobiet. Koleżanki zajęte swoimi #niebieskiepaski nie maja czasu na babski wieczór. Nie będzie więc stadnego picia wina, plotek i oglądania głupawej komedii romantycznej, albo łzawego dramatu. Obejdę się bez plotek. Wino w barku mam, mogę sobie lampeczkę do #filmu wypić. I tu pojawia się problem. Do jakiego filmu? Może jakiś #rozowypasek coś fajnego ostatnio oglądał i może polecić? Co obejrzeć z typowo babskiego kina? #kiciochpyta #kino
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dorciqch: lubisz anime? Oglądałem wczoraj 5 centymetrów na sekundę, to o miłości, wg mnie różowopaskowe z góry do dołu. I nie kretyńskie, jak to anime ma w zwyczaju. No i można znaleźć na necie.
  • Odpowiedz
@nofink: często film leci w tle, a my plotkujemy. A czasem najpierw oglądamy pijąc, a potem plotkujemy. Film pojawia się przeważnie wtedy, kiedy wiemy, że mamy czas na to, by babski wieczór skończył się o 9 rano :D
  • Odpowiedz
@Dorciqch: Zgon na pogrzebie - może niekoniecznie typowo babskie, ale jako prosta komedia na wyluzowanie w sam raz, jeśli zależy ci bardzo na wątku romantycznym, to nieco poważniejsze (ale wciąż bardzo zabawne!) Życie jest cudem
  • Odpowiedz