Wpis z mikrobloga

@bezkiblano: akurat sprawdziłem i te dwa filmiki "moja sobota" i "siemano siemano" co mają kolejno 2,6k i 1,9k są o wykrywaczu metalu. Bardziej bym obstawiał na psychofanow co zostali go oglądać nawet jak odszedł od szkolnej.
@Major_Gross: tylko, że menel uderzył w tym czasie kiedy Major zmarł i tym się wybił a yt dał mu algorytm bo wpisywał kononowicz i szkolna 17. Więc jakieś gimby się zaczepiły z tik toka
@Major_Gross: lukaszkowi sie wydaje ze jak wrzuci swoj stary filmik to obejrzy to 7k XD kiedys bylo ich wiecej, teraz kazdy wie kto to jest a to co on #!$%@? to juz kazdy 2 lata temu widzial, jest przenoszonym dowcipem
: akurat sprawdziłem i te dwa filmiki "moja sobota" i "siemano siemano" co mają kolejno 2,6k i 1,9k są o wykrywaczu metalu. Bardziej bym obstawiał na psychofanow co zostali go oglądać nawet jak odszedł od szkolnej.


@Major_Gross: wez wypisz sobie jakies tagi czy kluczowe slowa typu
suwalki, wykrywacz, meksykano, bushkraft itd itd
jakis tam swoj kontent ma na te 2k widzow, reszty kontentem jest grzebanie sie w dupie slawka i jedzenie
Kto by się spodziewał jeszcze rok czy 2 lata temu


@Major_Gross: a tak rzeczowo... Porównujesz dwa kanały.
Jeden stworzony 21.09.2023 i z subami na poziomie 1900 osób.
Drugi stworzony 18.11.2021 i z 16 tys. subów.
@lofix: nie, porównuje to, że poprzedni kanał Olgierdano miał koło 4k subow i robił po 10-20-30k wyświetleń na film poprzedni tak samo i poprzednie tak samo. ¯\(ツ)/¯ to czemu teraz nagle taki spadek? Miał kanały które po wrzuceniu kilku filmów padały a mimo to robiły one wyświetlenia po 15-25k na film. Żaden kanał Olgierdano nie miał takiej małej ilości wyświetleń niezależnie od subow