Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pół roku temu zdradziła mnie dziewczyna, byliśmy razem prawie 3 lata. Poznała bolca w pracy i ukrywała nasz związek. Od tamtej pory nie odzywaliśmy się, zero kontaktu, a dziś o dziwo napisała do mnie na messengerze, że zdaje sobie sprawę, że rozstaliśmy się w nie za fajnej sytuacji i czy miałbym ochotę się spotkać i wyjaśnić wszystko, żeby zamknąć rozdział itd. Z ciekawości wszedłem na jej instagrama i nie obserwuje już tamtego gacha, zdjęcia też usunęła, czyli im nie wyszło i sprawdza, czy dalej ma u mnie jakieś szanse xD i teraz tak: zastanawiam się czy kompletnie olać karyne, w ogóle nie odpisywać, czy może spotkać się z nią ze 2-3 razy,(może nawet zabrać gdzieś na kawę), zrobić jej nadzieję, może ewentualnie #seks ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nagle z dnia na dzień obrócić się na pięcie i całkowicie urwać kontakt? Która opcja waszym zdaniem będzie rozsądniejsza? Może macie jeszcze jakąś inną do zaproponowania od siebie mircy? #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 90
  • Odpowiedz
@Ofkors_pl: mi też byłoby szkoda na to czasu i energii, ALE... jak się op w internetach naczytał tych wszystkich pięknych i łzawych historii o odbijaniu sobie krzywd własnych na niewiernych ex, to głowa zaczęła pracować, jak się nadarzyła okazja. Ile z tego tylko jest prawdziwych, a ile wyssanych z palca, bo sobie ktoś w ten sposób upuścił frustracji, przy okazji puszczenia wodzy fantazji?

W tym wszystkim niech sanuje chociaż siebie,
  • Odpowiedz
W tym wszystkim niech sanuje chociaż siebie, bo ona na szacunek nie zasługuje.


@moll: Amen. Ja bym nie tracił czasu na swoją eks, która mnie skrzywdziła, chyba właśnie przez szacunek do siebie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja bym odnowił kontakt, narobił wielkich nadziei, po czym urwał kontakt z dnia na dzień. Ale ja jestem mściwym #!$%@?, więc trudno powiedzieć jak Ty powinieneś postąpić.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): W sumie to opowiem historię kumpla, którego kobieta puściła kilka razy w rogi. On też na początku myślał, że będzie twardy i wykona Twoją opcję "2". Nic z tego po jakimś czasie znowu byli razem, później ona znowu się puściła i taki cykl zaliczył kilkukrotnie. Na końcu spotkał się z nią naprawdę ostatni raz (9 lat razem) i definitywnie to zakończył opcją "1". Co mu z tego zostało
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: skoro chce się spotkać, aby zamknąć rozdział, to spotkaj się i zamknij ten rozdział, albo powiedz jej, że w sumie nie ma o czym gadać, bo już to przetrawiłeś i nie widzisz sensu w spotykaniu się i niech idzie swoją drogą. Takie bycie złośliwym jest dla mnie dziwne, wtedy stajesz się trochę jak ona w pewnym sensie.
  • Odpowiedz