Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje krytycznego oka i rad. Jakiś tydzień temu natknąłem się na filmik Julki z coverem Michael Jackson - Get on the Floor tak mi wpadł w ucho, że zdecydowałem, że pora się przeprosić ze slapem i od tygodnia to katuje i wychodzi mi to chyba średnio.
Straszne problemy mi sprawia ten martwy pop na studnie G po martwym slapie na A (w sekwencji A3s A5h AXs GXp jak na załączonym obrazku z Rocksmitha) niby ręką powinna automatycznie się pod to ustawiać a mi coś to opory sprawia. I ogólnie mam wrażenie, że nuty się gubią gdy próbuje grać to szybciej.
Próbka audio z treningu problematycznego miejsca: https://vocaroo.com/1alr6mrTTSXo (struny stare, za co przepraszam ;)). Każda uwaga mile widziana.
#gitarabasowa #kiciochpyta
jombsik - Mirki, potrzebuje krytycznego oka i rad. Jakiś tydzień temu natknąłem się n...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-06 173138

Pobierz
  • 2
@TurboDynamo: nie no, wcześniej ćwiczyłem slapa tylko wychodził kiepsko i się zniechęciłem no i teraz wróciłem, więc to nie tak, że od zera zaczynam. No i mimo, że czuje momentami frustrację to z drugiej strony widzę progres w ciągu tygodnia więc to cieszy. Dzięki za słowa otuchy! :)