Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szkutnik Skąd u normictwa takie przekonanie że jak dymali tylko mało atrakcyjne laski (przy uprzednim spełnieniu ich wielu wymagań) to nie są przegrywami.
Czemu wy tak bardzo chcecie się czuć lepsi od inceli ,prawiczków ,a dziwnym trafem nie czujecie się gorsi od facetów któzi mają fajne atrakcyjne kobiety. Nie czujecie się gorsi od gości któzi mają żony laski 10/10 ,wierne,dziewice,partnerki itd. ogólnie wartosciowo fajne kobiety.
@pawel89uri: myślę że to chodzi o coś zupełnie innego. Jesteśmy w krainie internetow, gdzie można wstawic zdjęcie naprawdę ladnych kobiet... A op wrzuca coś w kategorii najtańszej divy. I naprawdę nikt nie musi się czuć gorszy, ani lepszy
@pawel89uri: Nie wiem. Może to firma generująca kilkadziesiąt baniek obrotu rocznie. Może poczucie władzy bo daję pracę wielu osobom. W każdym razie z tym normikiem to straszne pudło ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@pawel89uri @szkutnik

@Linnior88: I bardzo dobrze. Brzydzę się czymś takim ( ͡ ͜ʖ ͡) Całą młodość zmarnowałem na związki. Teraz robię co chcę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


To bycie w fajnym związku to jest marnowanie młodości?
To bycie w fajnym związku to nie jest robienie co się chce?
To r@@@anie beznadziejnych,brzydkich ,roszczeniowych,wydymanych niewiadomo przez ilu Julek to robienie co się chce?
@programista15cm: naprawdę "ładne kobiety " to są Adriana Lima czy Miranda kerr do których nie masz nie miałeś i nie będziesz miał dostępu , 90 procent ludzi jest przeciętna , natomiast dla większości facetów nawet laska ze słabą twarzą jest uważana za ładna jeśli jest chuda
@szkutnik Ta typowe normickie gadanie że jak kobieta ma dobre geny i jest prawdziwą 9-10/10 to ma negatywne cechy i zły charakter. Jak by to jaki kobieta ma szkielet ,budowę twarzoczaszki,czy to jak jej się rozkłada tłuszcz w ciele miało powodować ze ma siano w głowie.
Widzisz! nawet te miliony nie pozwoliły ci wyrwać na stałe fajnej mega atrakcyjnej kobiety ,mimo że są racy faceci.