Wpis z mikrobloga

Moze trochę kontrowersyjny pogląd, ale zaczęłam coraz bardziej normalizować ”seks za pieniadze” kiedys było to dla mnie nie do pomyślenia, ale teraz naszła mnie taka refleksja. Czym się różni seks średniej jakości z randomowym facetem z klubu za darmo a seks za pieniadze z jakims kasiastym biznesmenem? Przy tej drugiej opcji kobieta jest przynajmniej na plus a przy pierwszej ma zerowe korzyści. Dużo facetów na aplikacjach randkowych oczekuje ze ”umile im czas” tzn mam poświęcać swój cenny czas jakiemuś randomowemu facetowi zeby sobie pouzywal? Z jakiej racji miałabym to robic. Jeżeli seks moze byc wartością pieniężna, to dlaczego z tego nie korzystać? A wy jaki macie pogląd w tej kwestii #tinder #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #pieniadze
  • 23
@kricalke: Ja tam nieironicznie nie widzę w tym nic złego, zwykła usługa, jak każda inna. Niektórym masaż pleców zrobi dziewczyna za darmo, a inni zapłacą za profesjonalny 200 zł, to samo z seksem. Kobieta oferuje usługę, gdyby nie było chętnych, to taki biznes by upadł i tyle. Niektórzy chyba myślą, że gdyby nie prostytucja, to te kobiety za darmo brałyby się za dobrych chłopaków xD
Czym się różni seks średniej jakości z randomowym facetem z klubu za darmo a seks za pieniadze z jakims kasiastym biznesmenem?


@kricalke: różnic jest wiele, zastanowić się należy czy któryś jest lepszy a któryś gorszy.
Według mnie stała relacja z jednym sponsorem może być "lepsza" niż ons z randomem z klubu.
Stałego sponsora poznasz i się może w pewien sposób polubicie, na pewno okaże ci więcej szacunku. Random z klubu musi
@kricalke:

Myślisz żeby być freelancerką czy raczej stała płatna relacja z jednym sponsorem? To pierwsze to gwarantowana zryta bania, znaczny procent sex workerek ma ptsd. No i potem trudno się odzwyczaić od poziomu finansowego na który się weszło

To drugie nie wiem ale podejrzewam ze również ma swoje negatywne strony

Pozytywy są chyba oczywiste
@kricalke: generalnie kobiety powinny wymagac oplaty za se.ks z kazdym z kim nie sa w zwiazku lub nie wziely slubu. dlaczego tak nie robia? Bo od wieków istnieje sllut shaming wymyślony przez mezczyn którzy poniżają kobiety które chcą brać od nich pieniądze. Kobiety nie chcą za to pieniędzy bo wierzą w jakąś miłość, a za 2 tygodnie chłop je kopnie w dupe i straciły swoj czas na głupka. Kobiety powinny zacząć
@kricalke: normalizacja patologii, sypialnia bez miłości to patologia. To tylko pokazuje jak dużo ludzi nie ma duszy i jest kompletnie oderwanych od jakichkolwiek wartości etycznych/moralnych.
@kricalke: przede wszystkim masz jakiś dziwny pogląd że seks jest tylko dla faceta a ty od tego żeby sprawić mu przyjemność. Miałaś w ogóle kiedykolwiek w życiu satysfakcjonujący seks? Taki żebyś to ty za nim tęskniła i nie mogła się doczekać kolejnego razu?
@kricalke: Nie no jasne, normalna sprawa. Na tym świecie są potrzebne dupodaje, zeby przegrywy i stare dziady ze zwisami (twoi biznesmeni) mieli gdzie oprozniac swoje jaja