Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy inni z tagu #przegryw też mają faworyzujące matki?
Moja matka preferuje mojego brata patusa który nic nie osiągnął. Już było widać to podczas wczesnego dzieciństwa. Potrafił mi coś zniszczyć czy popsuć to brała zawsze jego stronę. Całe życie w fabryce smrodu i długi, też ma problemy z alko jak i innymi używkami. Ja od 11 lat pracuje w IT. Mieszkanie na kredyt ale spłacam bez żadnych zadłużeń. Ostatnio jej napisałem wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - bez odpowiedzi, a umie odpisywać na smsy. Ale zdjęcia z imprezy wrzuciła na fb - jest tam mój brat kretyn. Nie mów że jesteś przegryw jeśli Cię własna matka nie ghostuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: Kobiety nie lubią frajerów tylko bandytów i patusów. Nie ważny wiek kobiety, czy jest matką czy młodą typiarą. Kobiety kochają troglodytów i nawet syn- frajer dla matki to jest bagaż i ma go w dupie. Przepraszam, że tak pisze ale musisz zrozumieć, że kocha się tego psa, który sprawia kłopoty i ciągle się o nim mysli. A tego potulnego, nudnego blabladorka tylko się czasami tycityci pogłaszcze i powspolczuje mu jaki