Wpis z mikrobloga

#odyn #yanek
13 tys. wydane na sprzęt do nurkowania, do tego koszty paliwa i jedzenia. Brak znalezisk, zimno, problemy ze zdrowiem. Janek to ma łeb do interesów.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bbul44: zakładając, że sprzęt nie jest jednorazowy to kiedyś mu się zwróci, jeśli nie pod kątem finansowym to pod kątem zwykłej zajawki - ma chłopak frajdę z tego co robi i tyle. A, że robi to na swój dziwny sposób, jedni śmigają na rowerach inni wydają na gry a jeszcze inni na pierdoły do nurkowania - przecież to jego sprawa. Równie dobrze mógł przelać te 13k na kościół i nic
  • Odpowiedz
  • 0
@Techniq: Wiadomo, że kiedyś się zwróci, ale on jechał do Chorwacji w bojowych nastrojach, że znajdzie tony złota na nowego kampera, a na razie oprócz zajawki nic z tego nie ma. A jak będzie tak miał w poważaniu swoje zdrowie jak teraz to mu za chwilę dojdą kolejne koszty. Oczywiście robi dobrą mina do złej gry, ale trzeba też czasami pomyśleć.
  • Odpowiedz
@bbul44: ja uważam że Janek robi największy błąd czyli zamiast jechać na jakieś najbardziej zaludnione miejsca to on jezdzi na plaze gdzie jest fajne miejsce na "vanlife" a nie gdzie przychodzi setki turystów i leza praktyznie na sobie.
Byłem w tym roku na wyspie KRK i dosłownie sznur kilometrowy gdzie co kawalek jest plaża żwirowa i dosłownie ludzie leża na sobie i trzeba sie przeciskać miedzy ludźmi zeby wejść do
  • Odpowiedz
@spoti-wojtek: wydaje mi się, że jemu się uwidziały te mniej turystyczne miejsca z tego względu, że w Szwecji w takich miejscach coś udawało mu się znaleźć i wiesz mentalność polaczka się włączyła. Tutaj mało turystów to pewnie poszukiwaczy też mało to zarobię na busa w cztery nurkowania. No i druga sprawa, że kemping na dziko w Chorwacji jest zabroniony to na takich turystycznych miejscach już mogą być jakieś kontrole nie
  • Odpowiedz
@Techniq:
Yanek cwaniakuje od początku. Przede wszystkim oszukuje sam siebie, później widzów i pogubił się chłopak.
Myślę że jeszcze z pół roku/rok i gość zamknie kanał i będzie na etacie .
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: rozumiem że są zabronione ale można dojechać do dosłownie samej zaludnionej plaży (mówie teraz o wyspie krk gdzie byłem w tym roku i jak to tam wygladalo) na kilka gdzin i kupic ten parkometr za kilka euro (lecz myśle że to może być i tak za duzo XD) a potem pojechać spać w jakiś las, uważam że to jest najrozsądniejsza opcja. Mogłby wziąć przykład ze swojego idola czyli odyna
  • Odpowiedz
@spoti-wojtek: ja to wiem, Ty to wiesz i inni podejrzewam, że też to wiedzą, że taka opcja jest najrozsądniejsza ale Jankowi włączyło się cebularskie myślenie, że na zadupiach nie było poszukiwaczy i zderzył się mocno ze ścianą.
  • Odpowiedz
@bbul44 dołożyłby te pieniądze na auto, to może coś by kupił. A tak z budżetu na auto zajumał 4 tysie na Blue3Nemo, i dalej ma nadzieję że coś dobrego za te pieniądze kupi.
  • Odpowiedz
@jerzu70 miał szansę na dobrą naukę. Jak to wykorzysta Jego sprawa. Chłopak próbuje znaleźć swoje miejsce na Ziemi. Dużo nie traci, to zawsze jakaś podróż, nowe wrażenia i wyzwania. Pytanie jak to wykorzysta.
  • Odpowiedz