Wpis z mikrobloga

Sprzedaje może ktoś z was jakiego sedana/hatchback do 30 tys zł? Szukam czegoś pokroju peugeota 508, citroena c5, a najbardziej lancera (ale tylko w sedanie), mazda 3/6. Jak macie coś ciekawego wartego uwagi w tej cenie to chetnie sprawdzę. Jesli nie macie to moze ktos podpowie jakich aut w takim budżecie warto szukać?

Auto będzie slużyć do sporadycznej jazdy w tygodniu z 30 km, w weekend może z 50 km i raz na jakiś czas trasa 500 km, więc jak zrobię z 5kkm rocznie to byłoby na tyle. Rozglądałem się też za jakimś bmw e90 czy e60, ale boję się w tym budżecie takich aut, że zaraz zacznie się wszystko sypać. #samochody #bmw #mitsubishi #mazda #lancer #citroen #peugeot #szukamauta #motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
@JavierDaY: ja mam lancera 2011 od 2014, 260k 2 lata był jako demówka, niedawno wymiany wymagały przednie amory :D lpg 1.6 8,5 na 100, szukaj 1.6 po jakiś dziadku, moze coś sie trafi, przy tych rocznikach warto tak naprawdę zwrócić uwagę na stan zabezpieczenia, blacharsko auta trzymają się super, powłoka lakiernicza to najlepszych nie należy ale nie ma dramatu, uważam że to jest bardzo udany dupowóz który pomimo że miał premiere
  • Odpowiedz
@JavierDaY: cierpliwości, silnik 1.6 z LPG też nie lubi się, ja przy 160k miałem wymianę uszczelki, ale zrobiłem bez awaryjnie (1) 260k remont na oryginalnych częściach kosztował 3k matematykę zostawiam Tobie
  • Odpowiedz