Wpis z mikrobloga

@ruum: A jaki kwik był gdy się okazało, że główny bohater to Murzyn. A teraz SA jest uważane za najlepszą część przez niektórych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 354
@Rodriquez bo inaczej co? Jak grałeś czarnym CJ to w nocy napastowal Ciebie wielki murzyn w łóżku? xD

Do lewactwa mi daleko ale #!$%@? umysłowe jakie teraz wychodzi jest za mocne xD
  • Odpowiedz
bo inaczej co? Jak grałeś czarnym CJ to w nocy napastowal Ciebie wielki murzyn w łóżku?


@BeHappy: bo inaczej się po prostu nie grało, tak jak np nie będzie się grało w nowego Stalkera bo nie trzymają się zasad ani książki ani poprzednich tytułów.
  • Odpowiedz
@Rodriquez chyba ty i twój kolega inaczej nie mogliście grać. Instalowałem masę modów do gta sa i nie przypominam sobie, abym widział gdzieś mod na białego CJa. To jakaś totalna nisza dla odklejeńców
  • Odpowiedz
@ruum jak się dowiedziałem, że bohater GTA San Andreas będzie czarno skóry to też nie byłem tym faktem zadowolony. Jednak po zagraniu sam chciałem być murzynem i zacząłem słuchać gangsta rapu.
  • Odpowiedz
@ruum: ale dziwne co? W filmach/grach opowiadających o murzynach murzyni nie przeszkadzają, ale już w filmach opowiadających o białych bohaterach/środowiskach już tak. Ciekawe czemu?
  • Odpowiedz
to chyba by się tylko takim #!$%@?ętym jak ty podobało xD, poprawność polityczna i kultura woke to jedno, ale #!$%@? takich osobników jak ty to drugie


@nairoht: no właśnie tak to powinno wyglądać a twoje zesranie sie w tej kwestii tylko tego dowodzi.
  • Odpowiedz
@Rodriquez dziesiatki moich znajomych gralo w GTA i zadnemu z nich nie przyszlo do glowy bawienie sie w mody bielace CJ’a.

Rozumiem, ze nie kazdy nie jest rasista i nie ma #!$%@? w kolor skory drugiego czlowieka, ale nie narzucaj swojej ideologii innym. Mi osobiscie zwisa czy bede gral bialasem, czrnuchem, zoltkiem lub indianinem. Nie ma znaczenia czy przyjdzie mi grac kolesiem czy laska, bo najistotniejszy jest gejmplej, a nie takie maloznaczace
  • Odpowiedz