Wpis z mikrobloga

Księga Dżungli 6
#gta6 #gta #zalesie #ihumorpopsuty
W życiu już 3 razy czekałem na nową część GTA. 3 razy wielokrotnie oglądałem trailery wyszukując różne smaczki i ekscytując się nowościami, jednak tym razem jestem zobaczyłem to z obojętnością. Nie został tu zbudowany żadny klimat. Płaski vibe na poziomie obecnych tiktokowych trendów. Coś czuję, że zrobiło się zbyt poważnie w serii i nie będzie już tutaj zbyt wiele z luźnego i humorystycznego podejścia studia do rzeczywistości przedstawiając ją w krzywym zwierciadle, z krytyką czy wręcz przesmiewczością.
Anaheim - Księga Dżungli 6
#gta6 #gta #zalesie #ihumorpopsuty
W życiu już 3 razy czek...

źródło: Screenshot_20231205-062555

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
rzeczywistości przedstawiając ją w krzywym zwierciadle, z krytyką czy wręcz przesmiewczością.


@Anaheim:
90% trailera to krytyka współczesności.
Boje się właśnie że ten motyw będzie się za bardzo powtarzać.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: fun fact: murzyny się opalają i to 100x szybciej od nas bo mają w #!$%@? więcej melanocytów w skórze. Ziomek z ktorym robiłem kiedyś w anglii potrafił się w jeden dzien zrobić ciemniejszy o 2-3 odcienie w jeden dzień xD
  • Odpowiedz
90% trailera to krytyka współczesności.

Boje się właśnie że ten motyw będzie się za bardzo powtarzać.

@graf_zero: Dokładnie, GTA dla mnie było zawsze ucieczką od rzeczywistości i swoistą karykaturą świata rzeczywistego. A tutaj ładowane jest wszystko, czego nienawidzę w klimacie Florydy/Miami...
Poza tym grafika i animacje są niesamowicie ubogie jak na 10 lat czekania.
  • Odpowiedz
tutaj ładowane jest wszystko, czego nienawidzę w klimacie Florydy/Miami..


@Dzif:
Tak.

W tym trailerze nie było nic co miałoby jakiś "wdzięk" popkulturowy. Same negatywne wzorce i obrazy.

Choć może to dlatego że nie oglądałem żadnych amarykańskich seriali z ostatnich lat.
  • Odpowiedz
Płaski vibe na poziomie obecnych tiktokowych trendów


rzeczywistości przedstawiając ją w krzywym zwierciadle, z krytyką czy wręcz przesmiewczością.

@Anaheim: zdecyduj się xddd. Albo widać współczesność w krzywym zwierciadle, albo jej nie ma
  • Odpowiedz
@Anaheim: co mieli pokazać nowego, jak po fali wycieków już wszystko było wiadomo?
Skupienie się na rzeczach mniej oczywistych było naturalnym posunięciem
  • Odpowiedz
@Dzif: @Anaheim też mam takie odczucie, że gta 6 będzie miałkie. Nie wiem czy rzeczywistość stała się zbyt abstrakcyjna ale nie czuć niczego wow ze zwiastuna. Twerkowanie na aucie, street takeover, krokodyl w sklepie. Wszystko wygląda jak kopiowanie rzeczywistości. Jedyna rzecz jaka rzuciła mi się w oczy to duże miasto i fizyka włosów.
  • Odpowiedz