Wpis z mikrobloga

@Balento nie mówiąc o tym, że Miami, którym Vice City jest inspirowane to miasto zdominowane przez latynosów i ogólnie tzw. "POC". Białych to tam jest mniej niż 19% ¯_(ツ)_/¯
Poza tym czepiać się różnorodności etnicznej i rasowej... W grze, która jest symulatorem przestępstw xD
  • 0
@Mtsen: ja mam wrażenie że oni narzekaliby bez względu na to, jak ten trailer by wyglądał. nawet gdyby 100% było białych, znaleźliby inny powód. to typowo polskie, narzekać na wszystko, choć ostatnio mam wrażenie że to jest podniesione do sześcianu
@Notabene: To chyba debile mają dość, mod zmieniający kolor, no ja #!$%@?. niżej upaść się nie da xD

Weź tam sobie graj po prostu i nie marudź, że kolor skóry bohatera nie taki, że w GTA za dużo murzynów, w Hogwarts Legacy zbyt mało biały kolor skóry do wyboru, w Horizon Forbidden West bohaterka ma meszek na twarzy widoczny pod pewnym kątem na zbliżeniach pod światło czy w Spider Manie gdzieś
@Balento: te komentarze dowodzą tylko, jak oni byli w dupie i gówno widzieli i jak widok Murzyna, to dla nich coś niecodziennego xD Przecież jakby zobaczyli kolorowego na mieście, to by pewnie się gapili i za nim szli xD
@Notabene: Ale czego mają dosyć XD Chcieli vice city to dostali vice city, a że dzisiejsze miami to w większości czarni i Latynosi to nie podumał? Piszesz o San andreas gdzie były dwa gangi gdzie tylko czarni byli i jakoś nie miałeś z tym problemu, to serio coś się zmieniło w mainstreamie, czy raczej w twojej głowie? Obstawiam to drugie

Poza tym czyj kolor skóry npców? Przecież główny bohater to Białas
@Balento: "typie to że mieszkasz w polsce gdzie większość stanowią biali nie znaczy że w USA wygląda to tak samo"

W USA wygląda to tak samo, a jak tak nie jest to to obal. Czarni co najwyżej stanowią większość, ale w popełnianiu zabójstw (64%) będąc 13% populacji USA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego jest ich tyle w grach o gangsterce bo biali ludzie tam w większości uczciwie