Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie ostatnie zdjęcie zrobione ze mną i moim Speed Yellow E36 Touring.

Przez te lata było fantastyczne. Dużo się nauczyłem o budowaniu projektów i tuningu; to zmusiło mnie do ciężkiej pracy (by zarobić na jego utrzymanie...) i w zasadzie na nowo rozpaliło moją pasję do inżynierii. To dzięki temu stałem się inżynierem, którym jestem teraz.

To właśnie dzięki temu (i dla tego!) stworzyłem Gauge.S na początku; to również dlatego zająłem się programowaniem. To dzięki temu założyłem społeczność tuningu BMW, która teraz jest duża i prosperująca.

Cieszę się, że nowy właściciel będzie go kochał, chociaż nigdy nie będzie dla niego taki sam jak dla mnie. Decyzja o sprzedaży nie była łatwa - nie będzie już drugiego takiego samochodu w moim życiu.

Ale wiem, że dzięki temu moje życie zmieniło się na lepsze. To mnie zainspirowało i nauczyło kochać.

Moja babcia kiedyś mi powiedziała, po tym jak zapytałem: 'Babciu, jak to robisz, że twoje jedzenie zawsze jest takie niesamowite?'

'Pamiętaj, zawsze musisz gotować z miłością, wtedy wszystko po prostu lepiej smakuje.'

Wydaje mi się, że to dotyczy również innych aspektów życia.

#touringmasterrace #bmwsorka

#motoryzacja #samochody #pokazauto #bmw #e36 #zalesie #gruz
sorek - Prawdopodobnie ostatnie zdjęcie zrobione ze mną i moim Speed Yellow E36 Touri...

źródło: 17b57b3acdb297c17c52c751c63a2b9e

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@sorek:

Z3 to będzie projekt składany od podstaw? W sensie kolor, blacharka?

Miałem E91 lift kiedys ale w 2.0d. Miło wspominam ten samochód. Bardo polubilem pozycję za kierownicą. Nisko podłoga.
  • Odpowiedz
  • 0
@CandyToy: to już gotowe, zostało turbo i złożyć silnik.

Tak, E91 mi się fajnie jeździło mimo iż miałem tylko 318i więc myśle że 335i będzie spoko :D
  • Odpowiedz
@sorek: No i powo Mirku, fajnie zobaczyć, że ludzie się rozwijają i coś robią ze swoim żyćkiem, sam bym chętnie przygarnął Gauge.S do kratki nawiewu z jakimś adapterkiem i prawdziwym czujnikiem pomiaru temp oleju w 335D
  • Odpowiedz