Wpis z mikrobloga

@k9994 Są bezużyteczni kiedy jest pełno portali ogłoszeniowych i powinni być mocno uregulowani, że mają brać hajs wyłącznie od jednej strony - tej, która ich zatrudniła.

Nic nie wiedzą o oferowanych lokalach, a za żadną pracę chcą kosmicznych pieniędzy.
  • Odpowiedz
  • 7
@Tytanowy_Lucjan: Totalnie się zgadzam, to są po prostu hieny, żerują na ludziach. Na logikę, dlaczego ty jako kupujący masz ich finansować, skoro to zleca sprzedający. Słyszałem, że planowali taką ustawę, ale nie wiem to chyba tylko plotki były
  • Odpowiedz
@k9994: a ja uważam, że jak w każdym zawodzie - pełno osób, które nie powinny się tam znaleźć i liczą na łatwy i szybki hajs, ale sam mam dobre doświadczenia i to zarówno teraz jak i kilkanaście lat temu. Wszystko zależy na kogo trafisz - jak ze wszystkim. Ogólnie w dzisiejszych czasach jest tyle naciągaczy i osób chętnych na Twoje pieniądze, że nawet jak się na czymś nie znasz to i
  • Odpowiedz
@k9994: miało być o tym że mają nie móc pobierać prowizji od kupującego i od sprzedającego. Zależy jak mają skomponowana też umowę bo są cwani i często ich celem nie jest to żeby klient nabył nieruchomość (umowa celowa) tylko żeby pośredniczyć ml między stronami, dopytywać itp.
  • Odpowiedz