Wpis z mikrobloga

@BezDobry: oni mają 1000, my mamy 500 bo potrzebujemy energii alternatywnej, a nie tylko węgla sprowadzanego od putina. Cała ta "afera" jest w mojej ocenie wynikiem działań prorosyjskiej polityki PIS, która nas uzależniła od rosyjskich węglowodorów.
  • Odpowiedz
  • 16
@wuwuwrerer

@BezDobry: oni mają 1000, my mamy 500 bo potrzebujemy energii alternatywnej, a nie tylko węgla sprowadzanego od putina. Cała ta "afera" jest w mojej ocenie wynikiem działań prorosyjskiej polityki PIS, która nas uzależniła od rosyjskich węglowodorów.


To tak jak ta historia z maślanymi ciasteczkami. Zwyczajnie Niemcom smakują ciastka z prawdziwym masłem a Polakom z olejem palmowym ¯_(ツ)_/¯.
Dla zdrowia Niemców odległość od turbiny to 1000 metrów, Polakowi odpowiednie
  • Odpowiedz
@BezDobry: co sie ludzie #!$%@? o ta odleglosc?

jakby gdzies tam mieli 5km to u nas tez tak trzeba?
a moze w niemczech pisza ze widzicie u nas debile dali 1000m a u polaczkow w tej biedzie bedzie 2x mniej i beda mogli tego stawiac w opor i miec tani prad

ta odleglosc od zabudowan to wypadkowa halasu, a w ustawie sa limity halasu wiec wszystko
  • Odpowiedz
masz linka do tej niemieckiej ustawy?


@dqdq1: Linka nie dostaniesz, bo te kwestie reguluje prawo poszczególnych krajów związkowych i odległości są zwyczajnie różne.
Samo stwierdzenie, że "w Niemczech jest x metrów" to manipulacja.
  • Odpowiedz