Wpis z mikrobloga

@Retserof: niezbyt inteligentna widać to po pierwszym zdjęciu IQ ok 75-80 telefon zasłania jej głowę
Wygląda na nieletnią
Dłonie ma większe od moich a ja jestem chuop
To minusy
A plusy nie włączyła latarki bo wtedy by miała 60-70
@Retserof: ma trochę nadwagi, jak się rozbierze to zobaczysz cellulit. Wygląda całkiem apetycznie ale to ze względu na młody wiek, ona szybko się stoczy. Teraz dałbym jej 6, jeśli ma zero doświadczenia to 7, ale za 5 lat ona będzie 4 chyba że się weźmie za siebie.
Potraktuj ją jako laskę na teraz, pobaw się i po pół roku z nią zerwij.
@Tata_Kasi: chcialbym tylko zaruchać i jest chętna wpaść do mnie wieczorem na weekendzie na FILM. ale #!$%@? do niedzieli jeszcze troche czasu, a ona tak zdawkowo odpisuje ze to #!$%@?. pytam jakiej muzyki slucha "obojetnie, wszystkiego" pytam a ulubiony kawalek w ostatnim czasie? "w sumie to nie wiem" XD #!$%@?
@Retserof: to nie pytaj za wiele, to ją jeszcze odrzuci.
Wszystko jej obojętne to przygotuj wszystko sam; wybierz muzykę, wybierz film. Wszystko niech będzie trochu po środku, ani nie metal ani nie jazz, takie kawałki co się teraz słucha.
Ona prawdopodobnie też tylko na roochanko chce przyjść, może chcę się pozbyć dziewictwa, kto wie. I dość szybko się zacznij dobierać, absolutnie nie czekaj na koniec filmu. Tak po 10 minutach zacznij