Wpis z mikrobloga

Tak bardzo nienawidzę tych reniferów. Trafiłem na początku fify z jakiejś gównopoaczki podstawowego Barnesa, później zrobiłem Blanca. Wyszło SBC o ikonę więc wykonałem 2x. Najpierw trafiłem gównianego Koemana, który się nie za bardzo nadaje do gry. Za drugim razem otwieram i sobie myślę, żeby tylko nie trafić Blanca, Koemana albo Barnesa bo ich mam. No i co trafiłem? Drugi raz Barnesa. Jaki to jest scam! Patrzysz na ludzi co na streamach otwierają to trafiają jakieś normalne rzeczy, jakiś Izak dostaje Gullita a zwykłym graczom zostawiają takie gówna. Masz 3 ikony, możesz trafić jakieś 30 ikon i trafiasz 2 takie same karty. No ja pierdzielę, jakie to frustrujące.
#fut
  • 4
@sebb89 też trafiam gowno, czasami zdam kupon lotka i nie trafiam nic, a są ludzie co 2x już w życiu 6tke ustrzelili, na takiej samej zasadzie działa to w fifie, wiem że to frustrujące ale trzeba mieć wyjbn. Jak trafiam na randomowe składy typu złoty Bellingham ze złotym De Bruyne w środku a w ataku Dinho Thunder i Cruyff to wiem że to zwykły pack lucker, włożyć takiemu gościowi 6tke do przerwy
@sebb89 dodam jeszcze że za ostatnie 2 ligi weekendowe nie trafiłem żadnej karty specjalnej (oprócz tych gwarantowanych z paczek kampanii ale tam jakieś Matice, Claussy, Wagnery i inne cuda na kiju xd) w obu wbilem bilans 18-2, fodderu z nich to Ledwo starczyło mi na 2 składy na Mbappe xD z paczek ikony od początku z tych co pamiętam to leciało mniej więcej tak : trezeguet, Roy keane, Seedorf, Gatusso, Vidic, Seedorf
@sebb89 ja tam trafiłem 3 razy pod rząd Cuyta z paczki o losowego bohatera max 87, na 3 zrobione sbc. Szansa na to była jakieś 1/2000, da się? Da się ( ͡º ͜ʖ͡º)