Wpis z mikrobloga

@Kempes: Ale partacze a z drugiej strony mogli własnie świnie dla Cenckiewicza zrobić przypadkiem bo u nas takie jełopy pracują ,że wszystko wchodzi w grę...Granatnik najlepszym przykładem .
  • Odpowiedz
via Android
  • 99
@Pantagruelion Miernoty chciały się wykazać przed wywaleniem ich z komisji i nie zweryfikowali wszystkiego dobrze. Z resztą z braku dobrej weryfikacji znane są książki "historyczne" Cenckiewicza XD
  • Odpowiedz
  • 56
@Kempes: Nie mogę się doczekać jak w końcu służby zajmą się Cenckiewiczem. Ile tam powiązań z Rosjanami będzie to dopiero się ludziom oczy otworzą.
  • Odpowiedz
@Kempes: Ale jakim to trzeba być głupkiem, żeby po odwołaniu z jakiejś tam funkcji publicznej edytować państwowe dokumenty, kiedy nie ma się uprawnień XD Przecież to jest niereformowalny debilizm
  • Odpowiedz
Nie mogę się doczekać jak w końcu służby zajmą się Cenckiewiczem. Ile tam powiązań z Rosjanami będzie to dopiero się ludziom oczy otworzą.


@Sin-: mam nadzieję, że wrócą do sprawy tego szpiega rosyjskiego, który był bliskim współpracownikiem cenckiewicza w komisji macierewicza i który dostał dostęp do informacji niejawnych. Pamiętam jak pytali o to tego partyjnego "historyka" to się baaaardzo mocno pocił przed kamerą.
  • Odpowiedz