Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: Ulepszamy procesy regularnie ( ͡° ͡°)
Ogólnie przyznam otwarcie - czasem u wrażliwszych osób pojawiają się dalej głosy na to, że czuć lekką gorycz, jednak czyścimy z mąki (po mącznej formie) wszystkie żelki, tak by nie było żadnych śladów.
Ogólnie wiesz, błędy ludzkie, normalna sprawa przy produkcji. Nie mamy jeszcze takich gigantycznych systemów produkcyjnych, ale działamy by niwelować takie błędy

Jakbyś chciał kiedyś jednak spróbować, może
  • Odpowiedz
@Juzef_Pilsucki: Jeśli zarzucasz nam, że nie wywiązujemy się z rozdajo to soreczka, ale nie zmuszamy nikogo do wrzucania postów z wygraną xD
Komunikacja zawsze na priv jest, bo tam trzeba nam przekazać numer zamówienia
W razie czego @Karlovsky i @SlodkiSarmata będą się mogli wypowiedzieć jak dostaną żelki
Jeszcze czekam na 3 osobę aż się odezwie, ale pewnie będę pingować
Kwasnykonfident - @JuzefPilsucki: Jeśli zarzucasz nam, że nie wywiązujemy się z rozda...

źródło: wygranko ostatnie

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident:

Ulepszamy procesy regularnie ( ͡° ͡°)

Ogólnie przyznam otwarcie - czasem u wrażliwszych osób pojawiają się dalej głosy na to, że czuć lekką gorycz, jednak czyścimy z mąki (po mącznej formie) wszystkie żelki, tak by nie było żadnych śladów.

Ogólnie wiesz, błędy ludzkie, normalna sprawa przy produkcji. Nie mamy jeszcze takich gigantycznych systemów produkcyjnych, ale działamy by niwelować takie błędy

Goryczki nie było, tylko taka dziwna
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela:

no i kodzik by pozwolił mnie wystalkować


Prowokujesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Taaa, borówki kiedyś intensywnie to zbierały. Ale mnie w tych biedronkowych czasach nie było, jedynie wiem z historii ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Stacjonarnie ciężko będzie nas znaleźć, ale w razie czego wiesz gdzie podbijać, na
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident:

Prowokujesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Serio nie skorzystałbym, możecie komuś innemu kodzik dać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Taaa, borówki kiedyś intensywnie to zbierały. Ale mnie w tych biedronkowych czasach nie było, jedynie wiem z historii ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No jakieś 2-3 lata
  • Odpowiedz