Wpis z mikrobloga

Kolejny wpis dlaczego należy odebrać kobietom prawa wyborcze.

Gdy p0lka się dowiaduje że jeden chłop musiał 16 000 razy przewinąć, Like'ować kont by puść na jedną randkę. Ta się pyta:

Ale dlaczego?!?!?! WTF OMG czy oni te pary kolekcjonują?!?!?! o co chodzi?!?!?!

Zwłaszcza że tą informacje poprzedziła informacja że chłop musi wystosować 40 polubieni by otrzymać jedną parę.

#przegryw #blackpill #p0lka #zwiazki
Little_Makak - Kolejny wpis dlaczego należy odebrać kobietom prawa wyborcze. 

Gdy p0...
  • 4
  • Odpowiedz
  • 5
@Ulegly_bialy_cuck: Tak, że kobiecy umysł nie ogarnia korelacji przyczynowo skutkowej i potrafi powiedzieć do mężczyzny, "ja nie wiem jak można być samotnym, mnie wszędzie każdy zagaduje", przecież duże powodzenie, głupiej i brzydkiej baby jest spowodowane tragedią i pustką w życiu matrymonialnym setek tysięcy mężczyzn. Tymi słowami tylko potwierdziła że mężczyźni są po prostu zdesperowani, m.in. przez samotność i brak możliwości znalezienia partnerki.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: przypomina mi się jak koleżanka-modelka była zdziwiona, jak jej powiedziałem, że jest na Tinderze coś takiego jak dzienny limit polubień. bo dosłownie każdy swipe w prawo który ona robiła kończył się matchem (a jest dosyć wybredna), wiec szybko się nudziła i nawet nie dojeżdżała do dziennego limitu polubień. Tymczasem w przypadku kolesia 6/10 kilka polubień dziennie to już jest sukces, pod warunkiem, że wykorzysta swój dzienny limit i będzie słajpował
  • Odpowiedz