Wpis z mikrobloga

@ziuaxa: szczekacz na smyczy Big Pharmy to nie jest żaden naukowiec.

I Bełkot do takich szczeniaczek się zalicza.
I to co na niego spadło to słuszna krytyka, a nie żaden hejt
Podobna postacią jest Jakup Wierch, który gada że trzeba cenzurować internet, bo mu się przykro robi jak ludzie komentują jego działalność.
I zaczął to gadać akurat wtedy, gdy UE chce cenzurować internet.
W sumie nic dziwnego, że jak na zawołanie
@open_or_die: Dawid sam przyznal ze szczepionki mRNA mozna "programowac" w dowolny sposob. Jednoczesnie klamiac ze "nic zlego nie moze sie stac poniewaz sa one badane."
Jako czlowiek ktory nieco z boku, z racjii zawodu,ma nieco z "nauka" wspolnego. Uwazam ze taka "popularyzacja" nauki. Moze przyniesc olbrzymie szkody.

Najgorsze jest to ze u goscia nie ma ani mgnienia zawachania czy tam refleksjii. No fanatyk. Dostal to co zasial. Pomimo calej mojej sympatii
@Niedobry ja to wiem, nawet przestałem go oglądać po tym jak wmieszał się w ten cyrk covidowy.

Mi chodzi o załączonego screena, nie ma tam słowa o naukowym bełkocie. Jest tylko inny szur, grzesiowski.
via Android
  • 4
@open_or_die

@Niedobry ja to wiem, nawet przestałem go oglądać po tym jak wmieszał się w ten cyrk covidowy.


Mi chodzi o załączonego screena, nie ma tam słowa o naukowym bełkocie. Jest tylko inny szur, grzesiowski.


Dr Paweł Grzesiowski: "Jeśli tak dalej pójdzie, wymrze 10% społeczeństwa w wieku 50+ albo będziemy chorować w nieskończoność"

To co powiedział wielki lekarz, pan doktor to - okazało się po dwóch latach - był to całkowity bełkot.