Wpis z mikrobloga

dzień dobry wszystkim mirkom i mirabelkom z tagów #mazda #mazda3 #samochody
obecny gruz już powoli kończy swój żywot dlatego rozglądam się za używaną mazda 3 III gen. W grę wchodzi tylko benzyna z silnikiem 2.0. Zastanawiam się na co szczególnie zwrócić uwagę podczas sprawdzania stanu samochodu (oprócz rudej bo o niej już krążą legendy jeżeli chodzi o mazdy). Dodatkowo pytanie czy raporty ze stron typu carVertical są cokolwiek warte?
A może jest jakaś inna lepsza alternatywa w skromnym budżecie do 50k? Auto w większości będzie odpalane na autostrady, sporadycznie dojazdy do pracy i jazda po mieście.
  • 11
  • 0
@buntowniczaczupakabra: w sumie racja, a jeżeli ktoś odmówi to od razu daje do myślenia.
Jeszcze jedno pytanie bo mam wbitą mentalność - nie kupuj na komisach bo tam to sami oszuści i krętacze. To dalej jest aktualne czy coś się zmieniło w tej kwestii?
@MaestroRB: Zapocenia z tyłu przy pokrywie zaworów i pokrywie rozrządu. Uszczelnienie jest lipne i po pewnym czasie pojawiają się zapocenia. Ja w 6 z tym samym silnikiem uszczelniałem. No i oczywiście legendarny mechanizm składania lusterek z gównolitu.