Wpis z mikrobloga

@wstanczyk: @MaszBaboTalerz Akuratnie wymieniliscie jedne z nielicznych rzeczy z katolicyzmu ktore sa prawdziwe, oboje jestescie bogiem tak jak wszyscy i wszystko inne co was otacza, po prostu o tym zapomnieliscie, ale to normalne.

W kompie na ktorym to czytacie jest tyle samo boga ile w kolorze zielonym albo w mysli o salatce jarzynowej na swietach w 2014 roku. Aczkolwiek ten komentarz nie ma sensu i nikomu nic nie da wiec go
@MaszBaboTalerz: tak poswiecil ze jest niesmiertelny jedyne co zrobil to sie wylogowal na chwile xP i to jest to poświęcenie niby albo droga krzyzowa i poswiecenie dla nas bicze itd no ja jebix dla wiecznej i niesmiertelnej postaci to jedt po prostu nowe doswiadczenie i ulamek sekundy w jego bytowaniu no ale on taki spanialy poswiecal sie dla nas xPPP ja jebix
No i według kanonu też stworzył nas na swoje podobieństwo.


@wstanczyk: zawsze mnie to rozwalało, stworzył nas na swoje podobieństwo, Adam i Ewa dostali "jeden zakaz". Czego on się niby spodziewał? Że serio nie ruszą tego jabłka? no debil
zawsze mnie to rozwalało, stworzył nas na swoje podobieństwo, Adam i Ewa dostali "jeden zakaz". Czego on się niby spodziewał? Że serio nie ruszą tego jabłka? no debil


@ShineLow: A może właśnie naszą (i boską) naturą jest wiecznie źle przewidywać działania innych ludzi i siebie?