Wpis z mikrobloga

Nawet rządów nie objęli a już pierwsza afera xD Można teraz robić fikołki, że to nieprawda, ale wystarczy poczytać te ustawę. Wcale nie dziwie, że dziennikarze nie ufają koalicji w tej sprawie i dopytują.

Jak będzie 1 ofiarą, której wywłaszczą dom, to pewnie wyzwiecie go od pisowskich trolli

Hurra durrr polaczku robaczku, jak śmiesz sprzeciwiać się wyrzuceniu cie z chałupy przez niemca.

Nasze pokolenie nie pamięta i nie rozumie ludzi, którzy mówią, że rzekomo Tusk odebrał im wszystko. Bierzemy to za urojenia. No to teraz się przekonacie na własnej skórze xD

#aferawiatrakowa #bekazlewactwa #polityka #afera #bekazpodludzi
  • 30
@Wraczek: zlituj się, nad Sobą, przeczytaj moje wpisy, nie kasuje. Mam.,. A psik! Mam alergię na ściemę, a kichnołem po przeczytaniu twojego wpisu, może przypadek, może nie...

Ok wstawiłeś lennego, więc w sumie to się pogubiłem()

Inaczej: popatrz na moje wpisy, gdyby mi za nie płacono to wszystkie wyglądałyby, ja ta mniejszość - byłyby z sensem. Podchodzę profesjonalnie do pracy, którą podejmę, tak mam. Sam oceń.
@Kopyto96: Przez takich jak ty nie może być w Polsce dobrze. Polska zawsze była biedniejsza od Zachodu, a przez długie okresy czasu była biedniejsza od Rosji. Dlaczego? Przez zadufanie, butę i megalomanię takich osób jak ty. Zniszczycie wszystko byle tylko w Polsce nie kopiowano niczego z zachodu. Nie można się więc dziwić, że Niemcy w czasach nazizmu mieli Polaków za niedorozwinięte zwierzęta. Nie można jednak inaczej myśleć, czytając teksty jak twój.