Wpis z mikrobloga

Rozwój ideologii napieralizmu totalnego postępuje w coraz bardziej radykalnym kierunku. Patrzcie jaki Pietras agresywny się zrobił. To generalnie prawda, że liberałowie w czasie dawnych rewolucji, angielskiej, amerykańskiej, francuskiej, byli stroną atakującą i nie cofali się przed mordami dla osiągnięcia zwycięstwa, no ale potem się ucywilizowali. Trochę zacząłem się bać Pietrasa. Bo jeśli jakimś cudem wybuchnie w Polsce rewolucja liberalna, to niedohab na pewno będzie w pierwszej linii na barykadach, w batalionie szturmowym, z odsłoniętą piersią, w czapeczce z trikolorem i naładowanym kapiszonem wycelowanym we wrogów ludu liberalnego.

#napierala
nornik12 - Rozwój ideologii napieralizmu totalnego postępuje w coraz bardziej radykal...
  • 15
@nornik12:

Bo jeśli jakimś cudem wybuchnie w Polsce rewolucja liberalna, to niedohab na pewno będzie w pierwszej linii na barykadach, w batalionie szturmowym, z odsłoniętą piersią, w czapeczce z trikolorem i naładowanym kapiszonem wycelowanym we wrogów ludu liberalnego.


Jak w Polsce będzie rewolucja liberalna (napieralna), to on zrobi nam z Lasku Marcelińskiego las katyński xd
@nornik12: xD

Jeżeli ktoś nie dopuszcza wolnej dyskusji - zabić! Zlikwidować


xDD

Nie ma wolności dla wrogów wolności


xDDD

Ten typ dał mi shadowbana po pierwszym komentarzu w którym kulturalnie zwróciłem mu uwagę na błędy. Ok. na końcu napisałem, że jako doktor powinien lepiej rozpoznać temat nad którym dyskutuje pod swoim nazwiskiem, ale jeszcze wtedy nie wiedziałem kto to jest i nie mogłem wiedzieć, że to jest jego wrażliwy punkt. (