Wpis z mikrobloga

Macie jakąś godną polecenia drukarkę do etykiet? Sprzedaje czasami na #vinted rzeczy, nie chce mi się latać ciągle tych etykiet kurierskich drukować... może gdzieś na #aliexpress tanim kosztem dorwę drukarkę, na której będzie można wydrukować samoprzylepne etykiety? Wiem, są te zebry dobre.. ale mimo to, wydaję mi się, że na tyle wysyłek co Ja robię to nie opłaca się kupować zebry. Może ktoś z was korzysta z tych małych drukarek termicznych co na #tiktok reklamują, że niby można na tym etykiety drukować? Chodzi mi o np. phomemo drukarki te małe kieszonkowe, że rzekomo wydrkujesz na takim czymś etykietę. Ktoś coś podpowie, poleci? :D Z góry dzięki #zakupyzchin #banggood #allegro #drukarki #komputery #olx
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiksbo: Skoro nie masz lepszych odpowiedzi to może chociaż takie coś ode mnie:
A masz zwykłą drukarkę? Jak tak to zobacz bo pewnie da się jej ustawić podajnik na A6, kup etykiety samoprzylepne A6 i jazda.
Albo jak ja - mam samoprzylepne A4, drukuje jedną etykietę w rogu i wycinam, za kolejnym razem wkładam odwrotną stroną i wycinam znów. Zostają mi wtedy 2 kawałki A6 i takie wkładam już pojedynczo
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@atehxx hej dzięki to nie jest wcale taki głupi pomysł ale jak z atramentem jest? Ewentualnie mi chodzi o bardzo mała drukarkę bo dużo nie drukuje też a szkoda by mi atrament zasychal ale twój pomysł jest super :D
  • Odpowiedz
@fiksbo: Ano będzie zasychać. Ja dlatego wywaliłem atramentową dawno temu a kupiłem tanią czarno białą laserową :P Kolor jak raz na rok muszę druknąć to max, to można podejść do jakiegoś punktu z drukarką.
  • Odpowiedz
@fiksbo: Inna rzecz, to zarówno na Vinted jak i OLX można robić nadania bez drukowania etykiety - na opakowaniu piszesz tylko kod nadania pisakiem i oni nakleją potem swoją.
  • Odpowiedz
myślałem nad czymś takim ponieważ zwykła drukarka powoduje to że zasycha atrament? czy się mylę?


@fiksbo: Tak jak przedmówca pisze. Ja atramentowe przestałem użytkować jak tylko sobie zdałem sprawę że częściej wymieniam atrament bo zasechł a nie bo się skończył. Obecnie mam xerox phaser 3020 i do domowego uzytku jest idealnie. Funkcja oszczędzania tonera, żadnych cyrków z czipem wymuszającym wymianę po określonej liczbie wydruków itd. Jestem bardzo zadowolony. Oczywiście urządzenie
  • Odpowiedz
@atehxx: i nie jeden mirek pozniej pisal ze kurier przylepil zla, ja bym tak nie robil - w dodatku kurierzy ciebie nie kochaja bo maja dodatkowa k... robote. Raz miras niby cos za 1500 tak przez OLX wyslal i poszlo w p------c nie wiadomo gdzie, zla etykieta i dalej juz poszlo.
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: No ja tak nie robię, wolę drukować etykiety :) Ale jak ktoś wysyła 1 paczkę od święta to lepsze to niż utrzymywanie drukarki specjalnie, trzeba zrobić kalkulację ryzyka :).
  • Odpowiedz
Może ktoś z was korzysta z tych małych drukarek termicznych co na #tiktok reklamują, że niby można na tym etykiety drukować?


@fiksbo:

one nadaja sie co najwyzej do drukowania kodu QR zamiast wypisywania jak glupi ten 10 znakowy kod nadania na paczke :))
  • Odpowiedz
@fiksbo: W sylwestra będzie 4 lata jak jadę na początkowym tonerze. Drukowałem okazyjnie, czasem dla dziecka kolorowankę, ćwiczenia matematyczne, etykiety inpost i takie tam. Teraz mam 40% tonera
  • Odpowiedz