Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WH40K Największa zbrodnie Tuska to rozgrabienie OFE i podniesienie VAT na 23%. Najlepsze że lemingi będą się jeszcze cieszyć że ktoś im zabrał obligacje skarbowe odłożone na emeryturę w zamian za "zapis skarbowy w ZUS" czyli coś warte mniej niż rolka papieru toaletowego. Owszem to że OFE miały absurdalne prowizję to jedno ale rozwiązywać to grabiąc im środki to po prostu rozbój.
Gadanie z silnymi razem jest jak:

- Tusk ssie

- A PIS to...

Ja mam nawet już powoli nadzieję że on was wydyma razem z fajniusim Szymusiem jak czytam te wasze wysrywy pokroju

- WAŻNE ŻE PIS COŚ TAM, COŚ TAM, NIE MUSZĄ SPELNIAĆ OBIETNIC WYBORCZYCH, WAZNE BY KACZYŃSKIEGO DUPA BOLAŁA!!!

Wy po prostu zasługujecie na rząd PO i PSLu.

Ja już zaczynam powoli rozumieć starych Konfederatów, to nie jest tak
a ja pamiętam ratowanie niemieckich banków kosztem polskich stoczni, wiadomo po co nam stocznie skoro są w Niemczech xD


@Bizancjum A pamiętasz, że chodziło o kasę aby stocznie dalej funkcjonowały, a nie o reformy?
Byly tak zajebiste że mniejsze straty przynosiły gdy nie budowały statków niż jak je budowały.
I zobacz co się dzieje teraz ze stoczniami w Polsce.

A co powiesz o górnictwie? Pewnie skaczesz z radości słysząc o premiach dla
@WH40K: to naprawdę trzeba być skończonym debilem żeby wierzyć że za po nie było afer. Już pomijając karuzele vatowe, ustawione przetargi, korupcję to wszystko się odbywało z poparciem telewizji i sądów.
@ipkis123 nie chodzi o samą prywatyzację a o nieprawidłowościach przy procedurze. Tak samo było w aferze banku śląskiego, prywatyzacji TPSA i paru innych dużych projektach- przy prywatyzacji zarobiło miliony parę osób które były przy korycie, majątek przechodził w ręce zagraniczne
Luka podatkowa na vat na poziomie 20-25% rok do roku właściwie przez całe dwie kadencje rządów Tuska, która oznaczała rok rocznie utratę przez budżet Państwo wpływów na poziomie 30-50mld złotych, ale ty i tak będziesz pelikanom z wykopu próbował wmówić, że największą aferą rządu Tuska było podwyższenie wieku emerytalnego.


@przegryw_przegryw: Powiedz jeszcze kto stał za pomysłem JPK i dlaczego PiS nie zagłosował za ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WH40K: 10 lat niepodnoszenia kwoty wolnej, brak likwidacji zusu dla samozatrudnionych, brak zmian w podatkach (progi te same po 8 latach xd), w prowadzeniu firmy, brak zmian w prawach mniejszości (jest słynne zdjęcie pustej sali obrad podczas debaty o sprawach lgbt), afery jak powyżej. Korupcja, wzrost biurokratycznego bizancjum. Wtedy byłem za krowinem i tvp nie chciała pokazywać wbrew prawu w ogóle partii korwina w tv, a wtedy kontrolowała ją platforma. Bardzo