Wpis z mikrobloga

#kikiswiat kiedy 1. dnia w USA kałboj Krzychu powiedział, że przejmuje kanał i od teraz będzie każdy dzień dzielił na kilka odcinków, a Kamil pokornie oddal mu sprzęt, nie przypuszczałem jeszcze wtedy że aż tak mocno zabił mu kanał. kloaki.świat juz w zasadzie nie ma stałych widzów, wyświetlenia upadły, a każdy czeka tylko na Kasię smarowaną glutenem od Hiszpanów, męczyciela zwierząt Szymka i perełkę auto VW z upg.
  • 9
  • 2
@pietrek16: dla mnie pewniejsze jest to, że Kamil za samo zaproszenie od Krzycha robi mu ciągle reklamę (wikt, opierunek, mozliwosc wynoszenia kloaki, podawania walizek itp.). Nawet 30 tys nie byłoby warte upadku oglądalności kanału -50/60%
@hecol: Tak to jest jak ktoś nieogarnięty bierze się za współpracę. On się nie zna, bo i skąd skoro tych współpracy nigdy na kanale nie było za wiele. Jestem ciekawa czy w ogóle została podpisana jakakolwiek umowa między panami i czy Jaśko ją uważnie przeczytał. Tyle odcinków sponsorowanych na tak dużym kanale, to nie lada kasa powinna być. Ja już nie mówię na stałe, ale przydałby mu się ogarnięty menago, żeby