Wpis z mikrobloga

Lewaki dopiero co śmiały się z Konfy, że nie potrafią projektu ustawy porządnie zrobić, ale jak platfusy mataczą z wiatrakami to ci siedzą z podkulonymi ogonami i spuszczają się do nowego kanału yt kolegi Prokopa. Problem z tym jest taki, że teraz te drugie patałachy mają większość i bez refleksyjnie mogą to przegłosować, co udowodnił poseł Szczerba pytany o podpis pod tym szkodliwym projektem. Jak pis coś bokiem próbował przepchnąć to przynajmniej mirko było tym zasrane, a ci teraz tylko bronią swojej sekty. Przynajmniej się przyznają, że tu nie chodziło o jakąś poprawę standardów, tylko o wywalenie pis. Hipokryzja level top.
PiS = PO
#aferawiatrakowa #bekazlewactwa #polityka
  • 8
  • Odpowiedz
@beerman: przecież to było wiadome od początku, że tutaj nie będzie żadnych nowych standardów, a chodzi po prostu o dorwanie się do władzy na wzniosłych hasłach.
Czekam na retorykę Lemingów, gdy okaże się, że żaden pisowiec nie odpowie za swoje czyny. I to nie dlatego, że pisowcy są święci, ale dlatego, że ręka rękę myje.
A jak ktoś to dostrzega i krytykuje to onuca, ruski troll, troll od mateckiego i
  • Odpowiedz
Lewaki dopiero co śmiały się z Konfy, że nie potrafią projektu ustawy porządnie zrobić, ale jak platfusy mataczą z wiatrakami to ci siedzą z podkulonymi ogonami i spuszczają się do nowego kanału yt kolegi Prokopa.


@beerman: Czyli dla Ciebie największą aferą w historii ludzkości jest to, że został złożony projekt ustawy, który zawiera jakieś kontrowersyjne rzeczy, ale zostanie jeszcze podany do komisji, będą zgłaszane do niego poprawki i jeszcze nie został nawet przegłosowany?

Zgadzam się, że kwestia tych wywłaszczeń jest kontrowersyjna. Jednak obecnie pisowcy i inni prawdopośrodkiści płaczą nad czymś co jeszcze nie zostało wprowadzone w życie, a co będzie jeszcze przechodziło przez masę sejmowych procedur, które właśnie po to służą, żeby z ustaw wyeliminować ewentualne niejasności, błędy czy wprost złe zapisy
  • Odpowiedz
  • 0
@jankes83: ciężko mi powielać pisowską propagandę, bo unikam ich wypowiedzi w tym temacie. Podobnie jak poseł Szczerba nie przeczytałem całej ustawy, ale z tą różnicą, że mi za to nie płacą. Ale już pomijając uszczypliwości. Projekt ustawy dotyczący 2 spraw - mrożenia cen - co dla mnie już jest tragicznym rozwiązaniem, ale populistycznym, więc społeczeństwo się nie obrazi. Jakże wygodne dla władzy, przecież nie sprzeciwisz się temu, chyba że jesteś
  • Odpowiedz
Podobnie jak poseł Szczerba nie przeczytałem całej ustawy


Więc sie nie wypowiadaj ¯\(ツ)/¯

Tak łatwo się szasta kasą, którą Orlen wyciągnął od obywateli - 15mld zł piechotą nie chodzi


@
  • Odpowiedz