Wpis z mikrobloga

Lewaki dopiero co śmiały się z Konfy, że nie potrafią projektu ustawy porządnie zrobić, ale jak platfusy mataczą z wiatrakami to ci siedzą z podkulonymi ogonami i spuszczają się do nowego kanału yt kolegi Prokopa. Problem z tym jest taki, że teraz te drugie patałachy mają większość i bez refleksyjnie mogą to przegłosować, co udowodnił poseł Szczerba pytany o podpis pod tym szkodliwym projektem. Jak pis coś bokiem próbował przepchnąć to przynajmniej mirko było tym zasrane, a ci teraz tylko bronią swojej sekty. Przynajmniej się przyznają, że tu nie chodziło o jakąś poprawę standardów, tylko o wywalenie pis. Hipokryzja level top.
PiS = PO
#aferawiatrakowa #bekazlewactwa #polityka
  • 8
@beerman: przecież to było wiadome od początku, że tutaj nie będzie żadnych nowych standardów, a chodzi po prostu o dorwanie się do władzy na wzniosłych hasłach.
Czekam na retorykę Lemingów, gdy okaże się, że żaden pisowiec nie odpowie za swoje czyny. I to nie dlatego, że pisowcy są święci, ale dlatego, że ręka rękę myje.
A jak ktoś to dostrzega i krytykuje to onuca, ruski troll, troll od mateckiego i w
Lewaki dopiero co śmiały się z Konfy, że nie potrafią projektu ustawy porządnie zrobić, ale jak platfusy mataczą z wiatrakami to ci siedzą z podkulonymi ogonami i spuszczają się do nowego kanału yt kolegi Prokopa.


@beerman: Czyli dla Ciebie największą aferą w historii ludzkości jest to, że został złożony projekt ustawy, który zawiera jakieś kontrowersyjne rzeczy, ale zostanie jeszcze podany do komisji, będą zgłaszane do niego poprawki i jeszcze nie został
@jankes83: ciężko mi powielać pisowską propagandę, bo unikam ich wypowiedzi w tym temacie. Podobnie jak poseł Szczerba nie przeczytałem całej ustawy, ale z tą różnicą, że mi za to nie płacą. Ale już pomijając uszczypliwości. Projekt ustawy dotyczący 2 spraw - mrożenia cen - co dla mnie już jest tragicznym rozwiązaniem, ale populistycznym, więc społeczeństwo się nie obrazi. Jakże wygodne dla władzy, przecież nie sprzeciwisz się temu, chyba że jesteś wredny
Podobnie jak poseł Szczerba nie przeczytałem całej ustawy


Więc sie nie wypowiadaj ¯\(ツ)/¯

Tak łatwo się szasta kasą, którą Orlen wyciągnął od obywateli - 15mld zł piechotą nie chodzi


@beerman: Skoro wyciągnęli pieniądze od obywateli, to obywatele powinni dostać te pieniądze z powrotem.

w związku z jakże potrzebnym CPK


Co XD?

Mimo wszystko wywłaszczanie w celu stawiania farm wiatrowych czy pojedynczych wiatraków to głupota.


Żadnego wywłaszczania nie będzie

https://swiatoze.pl/ustawa-wiatrakowa-czy-beda-wywlaszczenia-pod-farmy-jak-daleko-od-domow-stana-turbiny/

OZE z