Wpis z mikrobloga

już któryś raz widzę na twitterze, że profil związany z programowaniem chwali się jakiej to nie ma aktywności na githubie. Większość z tych profili to osoby tworzące własne projekty samemu, nie pracujące na codzień jako programiści. W podobnej sytuacji jestem ja: nie pracuję w IT, ale robię sobie projekty po godzinach, ale moja aktywność na githubie ogranicza się do stworzenia repo i commitach raz na tydzień dwa + ogarnięcie repo (readme itd) po skończeniu projektu. Nie widzę w ogóle potrzeby commitowania częściej, skoro VSC ma całkiem dobrze działający system backupów. Zdaję sobie sprawę, że mój poziom jest raczej niski i pracuję sam, i może od tego zależy, że nie widzę zbytnio sensu częstego commitowania, ale zastanawiam się czy czegoś po prostu nie widzę, jestem samoukiem i githuba też uczyłem się sam. Zdaję sobie też sprawę, że może zdażyć się wypadek (laptop się spali czy cokolwiek), ale temu powinien zaradzić jeden commit dziennie max. Co o tym myślicie? #pytaniedoeksperta #programowanie #git #github #pytanie
Oake - już któryś raz widzę na twitterze, że profil związany z programowaniem chwali ...

źródło: contributions-graph

Pobierz
  • 2