Wpis z mikrobloga

No i szambo #!$%@?. Kurcze podziwiam ich odwagę wepchać aż tak mocno kij w mrowisko. Posrane że oni musieli ukrywać swoje uczucia bo jakaś banda randomow życzyła im śmierci. Gość ma już nieźle zjechaną psyche przez ten cały hejt. Swoją drogą tu musi być okropne uczucie kiedy wyzywają twoja dziewczynę i życzą jej najgorszego. Ja to bym miał zajebiste wyrzuty sumienia że to przeze mnie. Liczę że dobrze to wszystko przemyśleli i mają wywalone w te komentarze. Prawda jest też taka że jakby o tym nie powiedzieli to hejt i tak by był. Nie było tutaj niestety lepszej drogi. Oby im się wiodło pozytywnie.
#friz
  • 7
@maku_21: no tak.. trzeba z kazdej strony spojrzec. Jestes z laska ktorej juz nie kochasz a zakochales sie w jej kolezance. To wystarczajaco ryje banie bo nie chce tamtej krzywdzic ale musisz bo skrzywdzisz samego siebie. Zamiast jednej skrzywdzonej bedzie 2.
Tak samo z perspektywy Kingi. A Wice mozna tylko wspolczuc, ze te jego uczucia byly tak slabe i trzeba bylo mu szansy nie dawac juz po pierwszym razie jak stwiedzil
via Android
  • 6
@corryand ja to nie wiem dlaczego wy uważacie że on się w niej zakochał jak był jeszcze z wiką. Rozumiem że po rozstaniu to trzeba rok być singlem czy o co chodzi? Dla mnie to zrozumiałe że skoro po zerwaniu zaczął spędzać dużo czasu z Kingą to mogli coś w końcu do siebie poczuć. Tak samo jak Wika z Przemkiem. Oby dwie ploty zaczęły latać jedna po drugiej. Kinga gdyby była wyrachowaną
@corryand: Też się mega dziwię, ja się ucieszyłam jak zobaczyłam końcówkę, bo może nie będzie niedopowiedzeń i ludzie się z tym pogodzą, że dorośli ludzie kończą i zaczynają nowe związki. Tym bardziej, że jeżeli zrobił coś nie fair wobec Wiki (bo takie gówno wylewają na P i K) to będzie to na JEGO sumieniu a nie na randomowych Genziar, które powinny wyjść i dotknąć czasem trawy. Przecież to normalne, że związki
Rozumiem że po rozstaniu to trzeba rok być singlem czy o co chodzi?


@maku_21: Według niektórych (zwłaszcza przedstawicielek płci pięknej) powinieneś (zwłaszcza jeśli jesteś facetem) pokutować. Mnie bardziej zastanawia jaką ku...ą trzeba być żeby pisać do czyjejś matki. To, że oni wchodzą ze sobą w związki jest totalnie normalne są w takim wieku, że zwłaszcza jak nie masz to szukasz normalne.
via Android
  • 2
@justjane oczywiście ze będzie to drugie. Jak ktoś jest do nich negatywnie nastawiony to żaden film tego nie zmieni. Życzę im żeby przede wszystkim sobie poradzili z tym i jakoś to przeszli. Ludzie którzy piszą takie #!$%@? rzeczy nie mają kompletnie pojęcia o związkach i uczuciach labo do tego jeszcze nie dorośli.
@maku_21: tego nie wiem czy w trakcie zwiazku z Wika czy juz po. Ale duze prawdopodobienstwo jest ze w czasie zwiazku mu sie spodobala a potem zaczal czuc cos wiecej, a jak zobaczyl, ze ona tez cos do niego to sie rozstal by dac szanse nowemu w czym moze odnajdzie szczescie i uczucia jakich mu brakowalo.

@justjane no Wice nalezy sie wspolczuciebo iest to trudna dla niej ma pewno sytuacja ale
via Android
  • 1
@corryand ale dlaczego uważasz że jest duże prawdopodobieństwo że mu się spodobała jak był jeszcze w związku. W piosence jasno padają słowa że uczuć nie było do maja. W maju zaczął coś do niej czuć i miałoby to faktycznie sens bo zbliżało się daily więc zaczęli ze sobą spędzać dużo czasu. A może to właśnie Kinga jest jego prawdziwą miłością a nie Wika. A może też żadna z nich.
Oglądam go odkąd