Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki i Mirki ()
To już zaczyna być tradycja! Trzeci rok z rzędu mam dla Was wyjątkowe #rozdajo ★ Akurat na nadchodzące #swieta :) Do wygrania komplet biżuterii - delikatnych listków lipy wykonanych ze srebra pr. 925 pokrytych 14 karatowym złotem i zabezpieczonych powłoką ochronną. Symbolizują miłość oraz kobiecą siłę i wrażliwość. W sam raz na #prezent dla kobiet, które lubią naturę. Rózga, to marka, którą prowadzimy, z produktami zaprojektowanymi u nas od A do Z wykonanymi w Polsce z polskich kruszców. Łącząca technologię i techniki rzemieślnicze.

Zasady są standardowe, zostawiamy plusa i bierzemy udział w losowaniu, bez ograniczeń. ( ͡ ͜ʖ ͡) Losowanie przez #mirkorandom w niedzielę o 13:00, wysyłka na mój koszt. ( ͡º ͜ʖ͡º)

I kolejna tradycja - mam dla Was kupon rabatowy. Na hasło: „mirek23” wskakuje rabat -7% w sklepie ważny tylko do mikołajek 06.12.23
A! I jeszcze mamy w ten weekend darmowa wysyłkę - warto skorzystać.

Pełną ofertę znajdziecie na:
Instagram: link do instagrama
Sklep: link do sklepu online

#bizuteria #las #handmade #okazja #prezenty
deckard89 - Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。)
To już zaczyna być tradycja! Trzeci rok z ...

źródło: Rózga-202311-322

Pobierz
  • 83
  • 1
@ad5242: masz rację, jest kod na stronie ze zniżką, która opłaca się gdy robisz zakupy za 400-700 złotych. W pozostałych przypadkach opłaca się ten kod mirek23. Mam propozycję, że wyślę Ci na priv kupon wyrównujący :)
  • 0
@pulutlukas: Dzięki! Regularna cena kompletu to 380 zł. Z kodem zniżkowym i darmową wysyłką w ten weekend cena będzie bardziej okazyjna [] Ale może Ci się poszczęści jutro w losowaniu
@deckard89: Zajrzę co tam masz:) bo w przyszłym roku mam 5 rocznicę ślubu i chciałbym jej coś dać od serca za to że już tak długo ze mną wytrzymała i nie uśmierciła mnie np. pawulonem - jest pielęgniarką i ma dostęp do różnych specyfików.( ͡° ͜ʖ ͡°)
...