Wpis z mikrobloga

Po prostu nie mogę ogarnąć tego jaka zmiana dokonuje się w kulturze politycznej na naszych oczach. W końcu premier i marszałek, którzy mają do tego realną władzę, wychodzą do dziennikarzy i odpowiadają na pytania.

Odpowiadają po ludzku, na poziomie, rzeczowo i konkretnie, a nie jak pisowskie boty bredzace o niczym.

To jest po prostu nie do ogarnięcia, że przez ostatnie 8 lat byliśmy tak bardzo w piekle politycznym, pisowskim kręgu #!$%@?, napędzanym przez TVP i pacynki karakana.

#sejm #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu #polityka
deziom - Po prostu nie mogę ogarnąć tego jaka zmiana dokonuje się w kulturze politycz...
  • 53
  • Odpowiedz
Odpowiadają po ludzku, na poziomie, rzeczowo i konkretnie, a nie jak pisowskie boty bredzace o niczym.


@deziom: Hołownia tak, Tusk nie. Tusk sprawia wrażenie jakby miał demencję.
  • Odpowiedz
@deziom puść sobie TVP będziesz miał to samo, nawet Kaczyński odpowiada ładnie i na poziomie. Już się nie mogę doczekać aż wykop zapłonie kolejny raz z powodu gównianych rządów, ależ będzie trzask tych obłąkanych ludków tutaj XDD
  • Odpowiedz
@deziom: Czekam maks dwa lata aż usłyszę trzask pękających dup fajnopolaków po tym jak lewica urządzi ten kraj. A nie, czekaj nie usłyszę, bo wtedy neuropa pochowa się w swoich norach i nie będą się przyznawali do opozycji "demokratycznej" bo będzie im wstyd
  • Odpowiedz
@open_or_die: Rozbiegany wzrok jak na egzaminie ustnym gdy ma się 30% wiedzy i szuka się odpowiedzi na zaliczenie. Nie ma kartki, to składnia jest nie składna, mówi nie wyraźnie, przerywa, błądzi myślami, nie pamięta do czego ma się odnieść. Jakbym oglądał Kaczyńskiego, ale to Tusk. Może to jest powodem czemu Tusk od ponad miesiąca jest ledwie widoczny. Jest premierem nadchodzącego rządu, a media i wszyscy się zachowują jakby nim był Hołownia.
  • Odpowiedz
afera tasmowa


@yhbgrobdoivbvwamsv: Niezbyt lotny jesteś skoro nie wyłapałeś kontekstu kiedy to Olejnik #!$%@?ła Tuska na słynnej konferencji, po tym co odwaliło się w Wprost. Afera tasmowa z 2006 dotyczyła pisu i posłanki Beger z Samoobrony i był to schyłek koalicji pis-lpr- samoobrona, jak ty sobie to w główce powiązałeś z Tuskiem to nie wiem., choć się domyślam.
  • Odpowiedz
@deziom lepiej pałować wiplera do nowych osób i jeśli okażą się równie źli po nich jechać, niż tasować się do kogoś, kto już miał okazję rządzić i był tak ujowy, że przegrał z pisem. Bo tamten wybory przegrał tusk, a nie wygrał kaczynski. Jaroslawpolskezbaw Polski nie zbawił i tuskpolskezbaw też jej nie zbawi.
  • Odpowiedz
@N331 To proste, żeby nie dawać obecnemu TVP pożywki.

Tusk realnie nie jest jeszcze premierem, trzymaj dystans, Hołownia wykorzystuje swoje umiejętności do nabicia punktów demokratycznej koalicji. Tusk miał jedną konferencje i zaorał na niej aparatczyka z TVP.

Jak już będzie oficjalnym premierem, to pewnie wjedzie na pełnej. Na razie nie chcą dawać pożywki pisowcom i pretekstu Dudzie.
  • Odpowiedz
że przez ostatnie 8 lat byliśmy tak bardzo w piekle politycznym


@deziom: Akurat tutaj też nie ma co iść w przesadę, bo w kwestii dyskusji politycznej, to zachowawcze, wymijające odpowiedzi były w polityce dłużej niż za rządów samego pisu, niemniej zmiana jest diametralna.
  • Odpowiedz
@NitrousOxide to ciekawe co piszesz, mnie od samego początku (choćby i w debatach przedwyborczych) raziła sztuczność Dudy. Było widać wyuczone formułki, populizm taki, że aż mdliło, byłem lekko zdumiony po ogłoszeniu wyników, oby teraz ludzie nie dali się nabrać na nową twarz PiS-u, ktokolwiek nią będzie.
  • Odpowiedz
@Smartek niemniej w internecie było przekonanie jaki to super prezydent bedzie. Wiadomo, że trzeba to brać wszystko na spokojnie albowiem wykop nie reprezentuje społeczeństwa :) niemniej uważam, że zachwyt osobą, która żarliwie chciała się pozbyć gotówki i donaldempolskezbaw też odbije się sraczką. Ot takie zdanie anona z wykopu¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@deziom jak wam wystarczy że Szymuś i Tusk wam odpowiedzą na pytanie do kamery to nie ma dla tego kraju ratunku, idiokracja...
  • Odpowiedz