Wpis z mikrobloga

#katowice to geniusze planowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)Najpierw powciskali na siłę biurowce do centrum. Korposzczury na siłę parkowały pod czyimś blokiem zajmując im miejsca parkingowe więc nie dziwię się że mieszkańcy się cieszą. Jednocześnie miasto nie zreflektowało się i nie wybudowało darmowego parkingu w centrum. Nie. Za to wybudowało developerke jeszcze bardziej pogłębiając istniejący problem XD a teraz namawiają ludzi to korzystania z komunikacji miejskiej która nie działa xd biletomaty na CP nadal nie działają xd nie da się normalnie kupić biletu papierowego. Miasto nadal nie poprawiło sytuacji ze skrętem na Sokolskiej więc nadal na przystanku autobusowym stoją samochody nadal ty jako pasażer musisz tam stać jak cep żeby wejść do busa który nie może wjechać xd żyje w cyrku
  • 13
@szynszyla2018: miasto zamiast korzystać z tego faktu, że korpo chcą się u nich budować oraz mieszkańcy ościennych miast wydawać kasę to wolą na nich szczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze, że ja mam za free. Ostatnio jechałem sobie na jarmark dwoma autobusami przez 1,5h do Katowic. Autem mam 30min ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to geniusze planowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szynszyla2018: zły tok myślenia. Katowice (prezydent i jego świta) to geniusze zarabiania. Posprawdzaj połączenia - jaki developer wspierał kampanie wyborcze krupy, kto dostawał pozwolenia na budowę, czyich interesów krupa bronił i komu dawał zezwolenia ;) Ty jesteś w tym łańcuchu niebrany pod uwagę... z miejskiej limuzyny wożącej z Piotrowic na Młyńską i z powrotem punkt widzenia jest inny ;)