Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #blackpill #incel #przegrywpo30tce #polakicebulaki

Witajcie :))) Właśnie robię remont w mieszkaniu i zamówiłam sobie nowe mebelki. Tak prezentuje się moja nowa komoda, całkowicie złożona przeze mnie, bez pomocy spoconego Jana, któremu wydaje się, że jest inteligentny bo umie skręcić kilka śrubek :))) Oczywiście to dotyczy tych, którzy cokolwiek robią bo wiadomo, że przegryw ma do wszystkiego dwie lewe ręce :))) Po co mi facet w domu, skoro sama z powodzeniem wykonuje "męskie" zajęcia? Poproszę o logiczne argumenty, jak na waszą płeć przystało :))) Bo nie bierze się całej świni dla jednej kiełbaski :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #blackpill #incel #przegrywpo30tce #polakice...

źródło: 370249992_3553247961591475_2440607335472911686_n

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@yazir Ważne, że stoi i się otwiera :))) Tak jak moje nogi na widok Turków :)))

@Hariel a ty z jpg :)))

@josedra52: No do tej pory twierdziliście, że to nie do ogarnięcia dla kobiety :))) A tu się okazuje, że jednak mamy pokłady logicznego myślenia i nie dość, że potrafimy sobie poradzić w każdej sytuacji, to jeszcze mądrze postępujemy, bo nie zachwycamy się facetami marnej jakości, którzy oferują jedynie tak
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: nie jestem facetem, ale fakt nikogo bez użytecznego bym nie chciała, ale facet to nie użyteczność, a bratnia dusza. Ktoś z kim się dogadujesz. Pozostałe cechy schodzą na dalszy plan.

I jak wiadomo jakieś min wymagań musi być spełnione, bo np nie było by mnie stać utrzymywać drugiej osoby (więc musi być samo wystarczalny) tak też nie szukam bankomatu i jeśli z charakteru jest dobrze i potrafi sam się utrzymać
  • Odpowiedz