Wpis z mikrobloga

@Aokx: Dla mnie ten mem poza wyśmiewaniem pokazuje jak bardzo mężczyźni mają się nawzajem w dupie. Kobiety potrafią uświadamiać i walczyć o swoje sprawy, a mężczyźni ani trochę. Kto ma to zrobić za was? Znowu kobiety? Kobiety mówią o swoich sprawach, które uważają za ważne. Prowadzą kampanie, organizują protesty, grupy wsparcia, popularyzują kobiece tematy. Dopóki mężczyźni nie zrobią nic, to nikt nie zrobi tego za was.
protesty po zaostrzeniu prawa do aborcji to też był twór komunistyczny?


@StdPtr: to było w Polsce i był to twór jedynie propagandowy opozycji. Prawo do aborcji nie zostało zmienione ale do dzisiaj sobie opozycja na tym jedzie. Pokaż mi chociaż jedną kobietę która zmarła przez ZAOSTRZENIE prawa do aborcji.
bo baby umieją się zebrać w kupę i głośno mówić o problemach a chłop chłopu wilkiem w naszym społeczeństwie.


@StdPtr: na każdy złożony problem istnieje wytłumaczenie, które jest nieskomplikowane, łatwe do zrozumienia i błędne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@1-1-1-1: I dlatego przywołujesz skrajnie feministyczny profil, z którym mnóstwo kobiet się NIE utożsamia?

Nie za bardzo rozumiem czemu mieszasz dwa różne tematy. Kobiety dbają o swoje sprawy i się w ich temacie odzywają. Mężczyźni tego nie robią, ale narzekają, że nikt o nich nie dba (czyli sami o siebie...).

Nie utożsamiam się, nie czytam, nie obchodzą mnie feministyczne wysrywy. Uważam, że mężczyznom powinno żyć się lepiej i łatwiej, bo pod
Prowadzą kampanie, organizują protesty, grupy wsparcia, popularyzują kobiece tematy.


@gdziesomojeokulary: a chuopy są w tym czasie w pracy żeby sie ten świat obrzygany jeszcze jakoś kręcił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję że dożyję czasów gdzie k0biety sie wyśle wszystkie do Australii i niech sobie tam żyją bo są silne niezalezne oczywiście bez możliwości powrotu do cywilizacji, dadzą sobie radę, jak nie będzie prądu z elekrtowni to