Wpis z mikrobloga

@NiebieskiMiszmasz: po pierwsze co do tego ma padaczka? Zaraz się będziesz z tego tłumaczył jak Chajzer, Po drugie, ja też ci odpowiedziałem, jak masz z tym problem to #!$%@? na jakieś prywatne forum, gdzie nie każdy może założyć konto. Po trzecie szanuj mordę jak do mnie się odzywasz. Po czwarte jak cię uraził "manlet incwelski" tzn. że odnosisz to do siebie, a jak tak jest to zero szacunku dla ciebie.
@NiebieskiMiszmasz: ja mam 181cm, ale nie jestem żadnym zjebpillowcem, żeby to miało jakieś znaczenie dla mnie. Biorąc natomiast pod uwagę jak się zesrałeś jak cipka to easy bym cię w bezpośrednim kontakcie czy w grupie zdeptał i zdominował jak chcę.
@NiebieskiMiszmasz:

W żadne pigułki nie wierze


To zacznij, bo nie służy ci odstawienie leków.

Widzę, że w czytaniu ze zrozumieniem jesteś tak samo biegły jak w sztukach walki, internetowy Conanie. Nigdzie nic nie pisałem o "przychodzeniu w grupie", napisałem że jesteś frajerzyna, którą łatwo zdominować. Nie fizycznie, ale mentalnie i psychicznie, kontekst był oczywisty, jak to interpretujesz od razu jako jakąś przemoc fizyczną, to już twój problem i twoje ograniczenie małpiszonku.