Wpis z mikrobloga

@Benn: gdyby każdy miał tyle samo czasu w tv to może nawet Stonoga by rządził xd Polsat to za mało by wygrać wybory, tamci mieli jeszcze TVN, TVPiS i swoich klakierów czy szkalujących innych. Do tego Konfederacja miała Korwina więc żeby wejść do sejmu to level hard czy survival. Patrząc po tym jak PiS i PO się obrzuca gównem kto był większą bulwą to pewnie im spadnie a konfederacji i trzeciej
@6i0_oi9: uważaj by nie zabrudzić ścian i sufitu z tej ekscytacji.
Które to już konto? Piąte dziesiąte? Nie chce mi się liczyć wszystkich. MarcinTop aka Hala-bala aka Karambollo i jeszcze kilka.
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Benn:

tak wywrócili stolik...

Oj tam, ale nie powiesz, że hasła z wywróceniem stolika brzmią chwytliwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio, to początek końca konfederacji. Zamiast wywróconego stolika, to za 4 lata zobaczymy połamaną konfederację, gdzieś w krzakach przy wiejskiej z Mentzenem na czele machającym scyzorykiem i krzyczącym populistyczne hasła, że "PiS-PO to samo zło" naprzemian z jakimiś wysrywami o podatkach XD
@raul7788: tee, kontownik, to nie moje konta. miałem tu konto 12 letnie i 6 letnie bo hasło zapomniałem. Po aferze rumuńsiej i paru innych akcjach modów, adminów odpuściłem z rok czy dwa lata temu, skasowałem konta i nie ma tu po mnie śladu, znikłem a tera wróciłem bo hejto to gorsze uje. Tu jest jednak lepiej. Mylisz się, nie należe do bandy konserw tak jak tu sporo osób do bandy neuropy