Wpis z mikrobloga

@tenportaltodno wydaje mi się że robiła to jak on wyjeżdżał kręcić filmy np. do USA. Poza tym on głupi i zaślepiony jest. On wierzy w to, że ona od urodzenia jest uzależniona od opio i benzo, jako dziecko mieszkała na ulicy, a jednocześnie skończyła liceum, ma maturę i prawo jazdy( ͡º ͜ʖ͡º)
@berecik dobry towar skoro to podobno kilkudniowe ciagi. Akurat te rany nie robią na mnie wrażenia jeśli chodzi o ich wielkość. To są 2-3 tygodnie leczenia rany po oczyszczeniu chirurgicznym, a w leczeniu ran dużo większych mam doświadczenie (nie związane z przyjmowanymi środkami).
@Ommadawn Żyły masz wszędzie. Podejrzewam, że na wewnętrznej części przedramienia ma już tak zniszczone, że używała innych żył. Irokez sobie wbijał w stopy, uda. Niektórzy narkomani nawet w szyję. Zaciskasz opaskę uciskowa albo gumę na bicepsie i po kilkunastu sekundach powinno być lepiej widać żyły wszystkie na rękach. Chyba, że ktoś jest ulany jak świnia to nie będzie za dużo widać.
berecik - @Ommadawn Żyły masz wszędzie. Podejrzewam, że na wewnętrznej części przedra...

źródło: temp_file8581991851506586079

Pobierz