Wpis z mikrobloga

Równie dobrze może wymrzeć połowa chłopów 18-30 i kobiety nie zaznają różnicy w kwestii posiadania czy możliwości znalezienia partnera. No fajnie, od razu motywuje do życia. Żyć po to, żeby pracować bo praca czyni wolnym, nigdy nie zaznać bliskich uczuć i umrzeć styrany w wieku 40-50lvl na zawał.
To ja chyba jednak wolę na swoich warunkach podziękować za gre skoro rozdanie kart ewidentnie jest przeciwko mnie. Wszystko już wypróbowane, wszystko zrobione. Teraz tylko alkohol i narkotyki i oby szybkie dojście do etapu przedawkowania.
Taka jest moja prawda przegrywu
#przegryw #samotnosc #zwiazki
MrSknerus - Równie dobrze może wymrzeć połowa chłopów 18-30 i kobiety nie zaznają róż...

źródło: Screenshot_20231130_144106_Chrome

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
No fajnie, od razu motywuje do życia.


@MrSknerus: czyli twoim jedynym sensem życia jest znalezienie partnerki i rozmnożenie się? Jeśli tak to sprowadź sobie samicę z ubogiego kraju i po sprawie.
  • Odpowiedz
  • 5
@Tata_Kasi: Ludzie są zwierzętami stadnymi. Rozumiem, że dla Ciebie takie coś jak bliskość, intymność, relacje, nie mają żadnych wartości a przynajmniej uważasz je za zbędny dodatek i sam całe życie żyjesz w odizolowaniu od kobiet i dożywotnim celibacie bo po co głowe zawracać takimi przyziemnymi rzeczami, kiedy jest tak wiele do osiągnięcia
  • Odpowiedz
bliskość, intymność, relacje,


@MrSknerus: podejrzewam że dla ciebie bliskość, intymność, relacje są ważne ale tylko z bardzo atrakcyjną kobietą. To jest prawdopodobnie jedyny powód dla którego jeszcze nie znalazłeś partnerki, bo nie interesują cię przeciętne
  • Odpowiedz
  • 11
@Tata_Kasi: Ok, bardzo ciekawa projekcja xD w sumie chciałbym, żeby była prawdziwa bo oznaczałaby, że mam coś do powiedzenia i niejako mam jakikolwiek wybór i mogę "wybrzydzać" gdzie tymczasem nie udało mi się żadnej kobiety poznać i to nie dlatego, że celuje w modelki xD
  • Odpowiedz
bardzo ciekawa projekcja


@MrSknerus: nie projekcja bo sam lubię typ dziewczyny przeciętnej, realnej szarej myszki.
Bardziej czytając co ludzie piszą na tagu przegrywa doszedłem do wniosków że większość tu piszących marzy o dziewicy 8+ i nie chcą nic poniżej, oraz drugi problem to że większości się nie chce nic robić.
Dlatego zakładam że ty też masz takie podejscie
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: a hipergamiia mówi ci to cos brzydka laska czy nawet przecietna nie chce przecietniaka dodajmy do tego dysproporcje kobiet na prowincji a nawet w wiekszych miastach do tego kobiety sa lepiej wykształcone wiec one same chca tez chłopa wykształconego no ale to juz system działa nie na rzecz chłopów
  • Odpowiedz
dodajmy jeszcze ze co 5 wolna tylko dlatego że nikogo nie szuka


@dam2k01: Bo nie musi, sami ją znajdą. Nawet najbrzydsza laska jak tylko zechce, będzie miała wiele propozycji. Przeciętny facet, z nienajgorszą gębą, dobrą robotą, mieszkaniem, samochodem jest niezauważalny przez kobiety. Co ma powiedzieć za to ktoś, kto całkiem przegrał na loterii genetycznej i społecznej? Dla takiego już całkiem nie ma ratunku.
  • Odpowiedz