Wpis z mikrobloga

@D00msday: przede wszystkim, tylko w 20 przypadkach została ustalona droga transmisji więc te procenty to se możesz wsadzić. Po drugie artykuł traktuje o jakiś wzrostach zakażeń ale zabrakło podstawowej informacji. Ile tych testów rokrocznie wykonano.
@R187: Serio próbujesz zrobić ze mnie głupiego? Wiesz jak działa statystyka w ogóle? Takie wyniki ekstrapoluje się na całą populację. Inna sprawa, że faktycznie próba jest mała (ale to niewiele zmienia).
@D00msday: to, że sobie uznałeś, że wyniki dla 20 przypadków można po prostu ekstrapolować na pozostałych 110 to nie jest działanie statystyki, tylko twoje wyobrażenie o jej działaniu. Gdyby tak było to spis powszechny można by było przeprowadzić w samym mazowieckim i esktrapolować se wyniki na mieszkańców podkarpacia.
@R187: Ale ja piszę o ekstrapolowaniu na województwo - takie coś w tym wypadku można zrobić. I obstawiam jedynie, że podobne wyniki wyszłyby w pozostałych województwach.
@D00msday: W ankiecie na PiS wskazało 13/131, Na Konfederację 5/131 na Wolną Polskę 2/131. Pozostali ankietowani odpowiedzieli: NIe wiem.
W związku z tym wiadomo, że na pis głosować będzie 65% osób. XD

Brzydkie słowa same się cisną na usta XD

Ale nawet jeśli... No to faktycznie sensacja XD. Spośród wszystkich kontaktów seksualnych akurat seks analny jest takim w którym NAJŁATWIEJ jest się hivem zarazić. Nic zatem dziwnego, że akurat wśród gejów