Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm 3h jest naprawdę spoko, jeżeli lubisz rozbudowaną fabułę którą musisz skończyć 4x różnymi ścieżkami aby poznać całą historię. Przy dobrych wiatrach ~140h. Engage to zdecydowanie prostsze podejście do tematu, na start będzie lepszym wyborem.
@Kiedys_Mialem_Fejm bierz Three Houses jesli lubisz taktyczne walki, social linki i Personę, bo ta gra w sumie jest trochę do niej podobna pod tym względem. Engage mi się średnio spodobał, a lubię serię ogólnie. Postacie nie były nawet na pół tak wyraziste jak w 3 Rodach.
@Kiedys_Mialem_Fejm: Three houses to najgorszy fire emblem w jaki grałem. Rozwleczone, przegadane gówno. Jeszcze żeby fabuła czy dialogi były dobre, ale to sraka napisana podczas przerwy na papierosa. Walki też najsłabsze w serii, bo mapy są w większości otwartym terenem z ewentualnym lasem. 0 wymaganej taktyki, 0 poziomu trudności. Masakra, wymęczyła mnie ta gra niemiłosiernie. Te 4 ścieżki to już w ogóle splunięcie w mordę, bo za każdym razem musisz przejśc
@myktta: dużo racji, mówię to jako dawny fan serii. nie wiem, awakening na 3ds to dla mnie były nudy, dating simy mnie nie interesują, to może dlatego. a jeszcze pamiętam, że miałem wersję na GCN i nie mogłem #!$%@? skończyć, taki był trudny ( ͡° ͜ʖ ͡°) niepotrzebnie sprzedałem, bo teraz to samochód można za kopię kupić.

@Kiedys_Mialem_Fejm: najlepsze to fire emblemy z GBA, taka prawda.