Wpis z mikrobloga

Czy wy też macie podobne odczucia że grafika w nowym Alanie Wake 2 nie jest jakoś mega ładna a w szczególności gdy porównamy ją z ogromnymi wymaganiami? Gram na pc w 2k ns wysokich ustawieniach z dlss w trybie jakość i szczerze to grafika przypomina poziomem gry z przed kilku lat.

#alanwake
#pc
#pcmasterrace
#alanwake2
  • 5
@QWEDRY99: To zależy co masz na myśli pisząc „ładna”, bo moim zdaniem ładne znaczy dobre w odbiorze, spójne z opowiadaną historią, klimatyczne i wywołujące odpowiedni efekt.
Możesz mieć gówno w rozdzielczości 4k z ray tracingiem w 120 fps itd. ale to nadal będzie gówno. Za to jeśli obrazki zachowują spójność, trzymają odpowiedni poziom i wywołują efekt zamierzony przez twórców to i w przyciętej rozdziałce będą ładne.
  • 0
@pkkk: jestem dzisiaj po tym reendo. Ząb mnie nie boli. Lekarz zrobił mi powtórne zdjęcie rtg po zabiegu. Powiedział że są tam jeszcze widoczne pozostałości po tym stanie zapalnym i że potrzeba czasu aby ten stan zapalny się rozgonił. Co o Tym sądzisz? W ile mniej więcej ten stan zapalny zniknie po tym leczeniu kanałowym?