Wpis z mikrobloga

@Xing77: No chyba i po bo jak jestem facetem to i po dojrzewaniu mam dużo wyższy testosteron niż kobieta. Więc jak nie będę brał blokerów tylko sam estrogen to dalej nie będę miał składu hormonów takiego jak mi potrzeba? Ale to już mniejsza o większość chodzi o to, że o ile nie zaczniesz brać tego przed dojrzewaniem (co według mnie jest mocno niewłaściwe bo jako 9-10 letni dzieciak masz decydować o
Ale to już mniejsza o większość chodzi o to, że o ile nie zaczniesz brać tego przed dojrzewaniem (co według mnie jest mocno niewłaściwe bo jako 9-10 letni dzieciak masz decydować o czymś takim gdzie możesz sobie całe życie i zdrowie rozwalić) to nie odwrócisz tego procesu.


@GodEmperorWasRight: Po pierwsze - udowodnij, że jest to niewłaściwe (w przypadkach zdiagnozowanej dysforii - to przecież nie jest tak, że o braniu blokerów decyduje
@ziumbalapl: to ty uwodnij, że są. Status quo nie musi niczego udowadniać. To ty chcesz wprowadzać jakieś nowości bardzo mocno ingerujące w organizm więc udowodnij, że są bezpieczne. Od kiedy są długofalowe badania jak to wpływa na organizm i że niby jest to bezpieczne? Od kiedy są takie hormony i blokery dostępne dla mas żebyś gadał jakieś głupoty "że nauka" jak pewnie jeszcze najstarsi ludzie którzy to brali nie pokończyli 40