Wpis z mikrobloga

Nie wiem, choć się domyślam, że ma suba kanału Buddy i inspirował się tym twórcą by robić drifty po mieście. Oczywiście zaraz ktoś wyskoczy, że to nie powiązane i tylko pato gale wpływają na nastolatków. Gdy Budda nielegalną jazdę po mieście promuje jako fajny styl życia, wyrażania siebie. I nikt nie reaguje, bo dobry infu haj rozdaje... A jakim jest typem świadczy też, że z Baxtonem się układa.

#famemma #zielonagora #motoryzacja #samochody #drift #polskiedrogi
#wypadek #patologia
N331 - Nie wiem, choć się domyślam, że ma suba kanału Buddy i inspirował się tym twór...

źródło: BMW

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@N331: Najlepiej zakazać wychodzenia z domu wylaczyc każdemu internet pozbawić kontaktu społecznego bo menele na ławce siedza i chleją wode przed blokiem a dzieci naśladują wszystko ogarnijcie sie ludzie
  • Odpowiedz
Nie wiem, choć się domyślam, że ma suba kanału Buddy i inspirował się tym twórcą by robić drifty po mieście. Oczywiście zaraz ktoś wyskoczy, że to nie powiązane i tylko pato gale wpływają na nastolatków. Gdy Budda nielegalną jazdę po mieście promuje jako fajny styl życia, wyrażania siebie. I nikt nie reaguje, bo dobry infu haj rozdaje... A jakim jest typem świadczy też, że z Baxtonem się układa.


@N331: za małolata
  • Odpowiedz
@N331: No robił te drifty i jakie niebezpieczeństwo stworzył? xD

To że ktoś umie coś więcej od ciebie oznacza, że jest lepszy a nie gorszy xD
  • Odpowiedz
Gdy Budda nielegalną jazdę po mieście promuje jako fajny styl życia,


@N331: Tutaj akurat nie obwiniałbym Buddy, ale za to na YouTube ogólnie w ostatnich latach namnożyło się bananowo-sebixowych kanałów typu ''kupujemy gruza i zajeżdżamy go na polu lub w lesie'' albo robiących filmy ze zlotów na parkingu pod zielonym obi o czym chociażby Łysy z MK4 mówił dawno już. Do tego + jeszcze jakieś kanały typu ten frajer co robił
  • Odpowiedz