Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema, jakie sklepy z bronią w mazowieckim, ew. w podlaskim jeżeli są, polecacie? Interesuje mnie przedewszystkim krótka i to będzie mój pierwszy zakup.

#bron #pozwolenienabron #zakupy #bronpalna #mazowieckie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@janekplaskacz garanda nie polecam. Kupiłem karabin, miał być igła lusto, był droższy niż u konkurencji. Okazał się padaką. Podczas zwrotu padały głupie komentarze od ekipy sklepu, ich rusznikarz stwierdził że broń to złom, po spojrzeniu Artura nagle zmienił narrację że złom dla mnie złoto dla innego klienta. Pierwszy i ostatni zakup tam, polecam za to Atena gun pełna profeska.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim amunicja magazyn uzbrojenia i garand (ammo niektóre tanie ale właściciel to ultra Janusz). W gun center w Rembertowie kupiłem używana i panowie wszystko mi rozłożyli żeby nie było wątpliwości. Fajne rzeczy można znaleźć w whbu ale trzeba się orientować. Strefa celu neutralnie, miło ale drogo ;) Zabawki nowe - to gdzie taniej na dobroni.org. a nie polecam incorsy i besthunters.
  • Odpowiedz
Garand współpracuje ze znanymi przestępcami, cholera wie, co im dostarczyli. Jeszcze się okaże, że są objęci śledztwem a policja zacznie pukać do ich klientów.
Ja bym się trzymał z daleka. Marketing oparty na kontrowersjach to może pasuje do branży mody, ale nie do reglamentowanej i obwarowanej przepisami karnymi broni palnej.
Polinik - Garand współpracuje ze znanymi przestępcami, cholera wie, co im dostarczyli...

źródło: Broniarz 10

Pobierz
  • Odpowiedz