Wpis z mikrobloga

@Cztero0404 Dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º). Zainteresowałem się nimi troszkę przypadkiem ponad rok temu (znaczy się mocniej weszło w zeszłym roku, ale pierwszy utwór poznałem jeszcze wcześniej [nie mając jeszcze Spotify'a] dzięki słuchaniu radia - było to "Cruel Summer").
W polubionych mam ich 17 utworów (właściwie to 18, ale jeden w dwóch wersjach - i to ten wymieniony wyżej przeze mnie).

Niby rocznik '98 jestem, ale bardziej przemawia
Niby rocznik '98 jestem, ale bardziej przemawia do mnie muzyka tworzona głównie w latach '90 i '00 niż obecna ( ͡º ͜ʖ͡º).


@mgdw: No, ja jestem 99''. No w sumie Cruel Summer to jakoś paradoksalnie na shazamie sobie ogarnąłem w wakacje jak radio leciało. Aczkolwiek ja częściej słucham (szczególnie po alkoholu) Beautiful Life
Cztero0404 - >Niby rocznik '98 jestem, ale bardziej przemawia do mnie muzyka tworzona...
Niby rocznik '98 jestem, ale bardziej przemawia do mnie muzyka tworzona głównie w latach '90 i '00 niż obecna ( ͡º ͜ʖ͡º).


@mgdw: Do mnie też dużo bardziej przemawia muzyka z tego okresu + lata 80'' które w dużej mierze polubiłem przez serię gier Grand Theft Auto, ale 5-tka w której leciał Eddie Murpphy też miała na to wpływ. Na początku myślałem, że to nostalgia, ale
Cztero0404 - >Niby rocznik '98 jestem, ale bardziej przemawia do mnie muzyka tworzona...